Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. takie tam with my best friend
  2. Ale kogo to interesuje
  3. http://marcin.otomoto.pl/bmw-520-lifting-C31901035.html Gdyby ktos szukal. Mozna sporo zejsc z ceny.
  4. Troche jak z N-kowymi miśkami cały czas jakby nie dokręcone
  5. ja jestem tylko jak nie ma soli trza by go tam przetargac na lawecie
  6. :/ panowie ktoś wieczorkiem reflektuje na casyno?
  7. karol w mojej a6 klapki byly robione?
  8. a6 jest jak tankiowiec, elektyczny reczny jest do d*py, automat nie ulatwia i masa robia swoje. co do krysi to jest ok, tylko odciaganie nożnego recznego jest troche nisko i jest to ciut nie wygodne, łupie w plerach. Boxter za to bajka
  9. gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu. tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie. co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal. w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat
  10. On tańczy dla mnie ---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ---------- On też
  11. Odstaw tablety ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Ale co? Slizgnelo Cie gdzieś na na własnej plamie oleju??? )))
  12. Zet chilli ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- tylko Robert wali przecież, prawda Kerczi?
  13. Ty lepiej siedz juz w tym garazu
  14. Sie wykazal "tor rajdowy" i wszystko. ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Nie czytam, Po przeczytaniu musze Cie zmartwic nie sprzedaje kosmetykow. Mam sklep z warzywami
  15. Przestan pisac takie rzeczy bo cie nigdy nie wypuszcza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.