Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyś widzioł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie tam with my best friend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale kogo to interesuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://marcin.otomoto.pl/bmw-520-lifting-C31901035.html Gdyby ktos szukal. Mozna sporo zejsc z ceny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Troche jak z N-kowymi miśkami cały czas jakby nie dokręcone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem tylko jak nie ma soli trza by go tam przetargac na lawecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy są drzwi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:/ panowie ktoś wieczorkiem reflektuje na casyno?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak jak u cie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
karol w mojej a6 klapki byly robione?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a6 jest jak tankiowiec, elektyczny reczny jest do d*py, automat nie ulatwia i masa robia swoje. co do krysi to jest ok, tylko odciaganie nożnego recznego jest troche nisko i jest to ciut nie wygodne, łupie w plerach. Boxter za to bajka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu. tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie. co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal. w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On tańczy dla mnie ---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ---------- On też- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdupcaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odstaw tablety ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Ale co? Slizgnelo Cie gdzieś na na własnej plamie oleju??? )))- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
;- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zet chilli ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- tylko Robert wali przecież, prawda Kerczi?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty lepiej siedz juz w tym garazu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
)))))- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O to to to Śliczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie wykazal "tor rajdowy" i wszystko. ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Nie czytam, Po przeczytaniu musze Cie zmartwic nie sprzedaje kosmetykow. Mam sklep z warzywami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przestan pisac takie rzeczy bo cie nigdy nie wypuszcza - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!