Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jabłczyński ..brat joasi Karting niedziela?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jabłczyński
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałem oficjalnie ogłosić, że drwiny z mojego owocowego nazwiska już mnie nie śmieszą. Likwiduje konto na tym forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słońce to wyszło o 6:00 Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No "miłośnicy motoryzacji" kto jeszcze na kartingi? Wiosna ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ---------- Fanta jedna i druga? Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lista na karty w niedziele Wąski Kerczi Gruszka Juri Czubek Gaba Wiki Ozi?? Waski dopisz reszte Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pokaz bo A4 jeszcze nie mam w garazu Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ktos cale zycie na rybitwach robi to przyzwyczajony Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stare ale fajne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zimno jak czort. moze zmiana miejsca na zime? na cos zamknietego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bede Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nie będzie jutro padać to wpadne na spota Prosiakiem ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- sciagcie rs4 i rs2 to jeszcze zaprosze jakies wozy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No czasem mnie ponosi fantazja, lubię szybko chodzić w łukach i zdarzyło się że miałem w gaciach bo auto zaczęło ściągać. Pytam póki co czysto teoretycznie, może ktoś z Was kiedyś na takich jeździł i jest w stanie powiedzieć czy 2cm różnicy na oponę zauważalnie poprawia przyczepność, to samo tyczy się długości drogi hamowania W A4 nie miałem szerszych ale jeździłem wieloma innymi samochodami z oponami dużo szerszymi i naprawdę nie warto iść w szerokość, jak już pisałem na suchym mały zysk, na wodzie duża strata. Jeżeli w 180 KM Pasku nie wystarcza Ci 225 to albo: - zapierdalasz tak że ja już się boję na drodze Cię spotkać i potrzebujesz specjalistycznych opon o różnych mieszankach w zależności od temp i docinanych na różne warunki - trzeba potrenować technikę pokonywania zakrętów (dobór toru jazdy, punkty hamowania, przyspieszania w celu wykorzystania pełnej przyczepności opon) Zresztą są na forum osoby, które mają 235 to mogą napisać albo zróbmy na spocie testy Ja mam 235 w moim stworze Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja robie przeglad skutra zawsze na szycie przed wieliczka w Oplu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet w chinach ich nie znają Ja mialem je w rowerze, ale wybralem sie tylko raz na Turbacz gdy bylo sucho i to wyciagiem wiec ciezko cos powiedziec Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnio koledze taki w pociagu zginal fakt, ale koleżankę to miał wtedy fajną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
not yet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- problem tylko że szpej Cię może trochę sponiewierać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
się wie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- ci co nie byli niech żałują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto mowi ze masz? Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo moja albo Mikosia :-) Wysłane z mojego urQuattro ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Ja tak zrobie bez kitu. Cos tam trzeba wiecej robic jeszcze? Wysłane z kosmosu ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Siemian tez ma do sprzedania cena nizsza tylko ja troche brak kasy na ta chwile Wysłane z kosmosu ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Jak tam się nowy wóz sprawuje? Wiosna Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie... Wysłane z mojego urQuattro yyyyy...chyba każdy tdi "od" 5k sie męczy wysłane z one v :-) tylko ze to benzin Wysłane z mojego urQuattro Jeśli avant to ani Twoje ani Mikiego tylko moje Wiosna