Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł. W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach Dobze godo Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tam się nowy wóz sprawuje? Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę ---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- http://img12.imageshack.us/img12/321/9xhw.jpg Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy: KOLEDZY ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- SĄ chętni pojeździć na kartach na nowym torze.Niedziela godzina 11 ??????? RacingKart Ja + 1 ---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę ---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- http://img12.imageshack.us/img12/321/9xhw.jpg Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy: KOLEDZY ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- SĄ chętni pojeździć na kartach na nowym torze.Niedziela godzina 11 ??????? RacingKart Ja + 1 Plus Kerczi Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuje wystawic gdzies jakies auto na podpuche i kilka wozow dalej zrobic imprezke. Poczekac na delikwenta a potem go ladnie przywitac Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozazdrościł i też chlapie belfegora Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
garaż duży, wszystko się zmieści ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- zygaj to będziesz kierował ruchem w deszczu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo bierz tą opcję jest z kim potańczyć i dobre ciasto zjeść taki wypas to ze świecą Fotka z mojego nowego szpeja. Przyjade sie dzis pochwalic Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo wybierz jedna z tych Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja tez nie bede Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za ile poszlp? Wysłane z kosmosu Nie ma też poszlp- [Małopolska] Widziany, widziana
Fantoms jadący na szmacie Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
50 Wysłane z mojego urQuattro Dam 27 Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karolku dziękuję za wspaniały weekend Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Organizuj sciganie. Ja sie pisze Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi o towarzystwo, rozmowy, relaks, śmiech, dorośniesz to zrozumiesz Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Że rybitwy? Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pt nd ? Sent from my Rs4 ---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ---------- Kocham to Wiosna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak przypomne sobie moje lata młodzieńcze, to dziękuję bogu że tak nigdy nie dostałem Sent from my Rs4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiełbaski jak zwykle kox- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sent from my Rs4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko przepros zone za kolege z bialego skutera. Myslalem ze to Ty Sent from my Rs4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER dawaj mnie tu VIPa, lud się domaga Sent from my Porsche ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- Teraz siedzimy w ciemni. Zobaczycie soon fotki Fantomasa Sent from my Rs4 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!