Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem Cię na rogu tisznera i zakopiańskiej po 23
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzis na klasyki z checia, spotkałem w aquaparku boserona i on też wpadnie tylko później, Kerczi jak się z nim widziałem też mówił że będzie wiec myślę że sie cos urodzi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kerczi dzis siedem razy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Było kupić wóz mniej palący, nie trza by teraz wyprzedawać wszystkich rzeczy z domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jutro myślę, na 21 się wyrobię, tylko muszę zalać Audi dobrym paliwem. mój pierwszy diesel w życiu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma czego żałować było smutno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Police Motorcycle Competition 2013 - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie jeździłem X6 5.0d M, zadupca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja mogę tylko powiedzieć że S4 jest do sprzedania. przesiadłem się na 3.0 tdi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja też przyjade nowym nabytkiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pier....lisz i co zdąrzy się przejechać czy rozwalcują Pozdrowienia z nad morza nie ma to jak odpocząć przy szumie fal i wrzasku QTASA łażącego wzdłuż brzegu "naleśniki z polskim serem gotowany bób" jeszcze raz i chyba mu jebne z czaka Umarłem ))- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yaha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idze z tym struclem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skuter Honda Pantheon 125 Okazja Kraków !!! (3436808914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta proszę Cię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- Posiedziałem sobie troszke- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakręty są bez sensu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pogodzić Was?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja go nawet nie lubie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin: Dlatego ja juz nie mam ramek. Fantomas kiedys pół miasta za mną przejechał żebym mu odmachał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śniło Ci się? Nic takiego nie pisałem tylko wtedy co była dyskusja na ten temat co o tym mówiliśmy ale żadne zmiany nie nadeszły, musiała by być ankieta jak coś itd. Pablo nie pitol bo też widziałem że pisałeś że jest zmiana więc się teraz nie wykręcaj też tak uważam myślę że powinna być na ten temat ankieta powinien być dodany nowy status "ramkowicz" od razu wiadomo by było że ktoś jest na forum tylko dla ramki żeby się dowartościować bo nie może sobie znaleźć swojej ramki i się rejestruje tylko po to bo chce naszą ramkę więc myślę że powinniśmy poważnie podejść do sprawy tych ramek i jakoś ująć tą sprawę w jakąś ramę reguł dla dostania od Pabla tych ramek Pablo jak już komuś dajesz te ramki to ma się zobowiązać do odmachiwania i odtrąbiania klubowiczom z ramką. Pablo jest powodem całego zła ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- I jeszcze jeździ Bawarią i zaraził boserona.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty szpej, w ekstra stanie. I zadup*a- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zbratali się ostatnio z naszym Sportmile ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- b5 rules i4 Szach i mat Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2 f*ck o tym nie pomyslalem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!