Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ojciec z synem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zbratali się ostatnio z naszym Sportmile ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- b5 rules
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1:grin: pytał Cię ktoś o coś ktoś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz dop przed kompa siadlem. Bys smsa wyslal to bym przyjechal zlac Ci tylek w fife
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam do sprzedania sukuter Honda Pantheon 125 2005 rok. gdyby ktoś coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Fantomku do zobaczenia
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/ Ja chodze i cos tam sie znam :-D. Co potrzebujesz proszę Cię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesli mialabys wybor pomiedzy dostaniem luksusowego samochodu, a nakarmieniem wszystkich glodujacych na swiecie to jaka marke byc wybral? Haha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski myjnia super. Masz nowego klienta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co pada i przy jakim przebiegu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze ktos cos powiedziec o 4.2 tdi?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Załóż ankietę. Gruszka na szczęście nie musiałem wzywać lawety:decayed: Chwile grozy były zwłaszcza na telewizyjnej Tylko mi się czas przez Ciebie zepsuł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pinokio na Bronowicach (501162796) - zrobił mi moje i jest cacy.. Panowie prośba o głosy: http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/kwiecien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-274600/ będę wdzięczny Prosz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było wiedzieć gdzie stać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolo 2 tyś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sprzedam trzy iphony 5- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- Jade na Groickiego, bedziesz w okolicy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko że w S3 jest Haldex- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseronku Za szybką interwencję- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
startujesz? Yep- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A propos rowerow macie w przyszly weekend jest maraton w Krk.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie takie tablice drukują a zdziwisz sie bo to są ori z niemiec, tylko bez naklejek i znaku din, ale robione normalnie w budce w szwabowni. dokładnie i to zaraz pod urzedem celnym ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Panowie miał ktoś do czynienia z silnikiem 3.0 TFSI ? Jakies opinie?? nie interesują mnie info ktos gdzies kiedys...tylko konkrety... jakies wady? Usterki standardowe dla tego silnika? Anybody? Pogadaj z Bartkiem ma taki motor to Ci powie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To nawet lepiej - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!