Treść opublikowana przez gruszka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czarne b6 sedan na klubowych ramkach dziś koło 16 tischnera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przyjadę, dziewczyny nie chcą usnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja moze na 21 bym sie wyrobił jeśli dzieci mi usną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu masz w realu misu jak kolega jak to inny model :gwizdanie: będzie takie same [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 17:59_________________________________________________ bedzie go postarzał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu masz w realu misu jak kolega jak to inny model :gwizdanie: Jarka to 911 RS3 z 1991r 250KM nie pamiętam jaki jest dokładny symbol tego modelu. po zdjeciach juz wiem ze 964 i napewno nie rs3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu masz w realu misu jak kolega jak to inny model :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
930,964,993... c2,c4,Targa... więcej info..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne Jaki model ptysie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie to Porsche Jarka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
furka Jarka Da
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/audi-s4-2-7-biturbo-oryginal-bezwypadkowy-i1271399121.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie trzeba się szybko uwijać bo się zaraz może pojawić kolega Dawida wsadzi ci palec w tackę i pojadłeś abo czy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panów od Fa było nawet kilku :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski. "Bardzo ładny" nie przesadzajmy - ładne to dopiero będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo ja moją serią Panowie byłem pod halą, powiem Wam że frekwencja powalająca :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja na 22 teżbym na chwile wpadł bym był
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie i nie ma sensu zmieniać. Jedynie to proponowałbym zmienić godzinę na np. 19:30 albo 20:00 to wtedy te osoby co przebywają z rodzinką miały by czas później podjechania na spota. Nie ukrywam że dla mnie też by było lepiej bo jak mi wypada weekend pracujący to siedzę w MM do 20:00 i wtedy bym podbił od razu na spota także byłbym wtedy obecny na każdym spocie [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 17:29_________________________________________________Ale cwaniaki z tego dresowozu. Mogli postawić np RS4 B5 albo zrobić test między A4 a A6 :gwizdanie: Pablo nie ma znaczenia jakie audi by postawili byłoby tak samo, zestawienie 2-ch audi byłoby jeszcze bardziej idiotyczne bo co by miało wykazać? no chyba ze torsen kontra haldex w np a4 kontra s3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo niedziela 18 to dramat termin, jedyny dzień który mogęspędzićz rodziną. gdyby to była 22 to ok rodzinka do spania i na spota ale 18 to dla kawalerów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znajomemu temu co wymieniał turbo 2 razy w E60 3.0d padło właśnie to wspomaganie TYLKO PORSCHE Panie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
troszkę ją dociążąi sięzawali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://forums.audipassion.com/topic/51682-rs4-b5cest-beau/page__st__1800 tu można podglądnąćfajne afta [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 00:11_________________________________________________ w tej cenie wolał bym RS4 B5 za 60tys to będzie ścierwo nie rs4 No a po ile chodzą popyt i podaż kształtują cene tych aut trzeba uważaćbo można władować się w skarbonke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w tej cenie wolał bym RS4 B5 za 60tys to będzie ścierwo nie rs4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***ista ale to już jako inwestycja miałem okazje jeździć taką i nawet się odpycha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.racingforum.pl/index.php?s=6d92ab209ef98bb55f3477c0ee8f378e&showtopic=72299&st=480 Pablo tu masz link jak chcesz coś kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Drauzio Varella: "W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera. Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi c**jami. Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć , do czego im to jest potrzebne!"