Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za ile , wiecej info?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz to sięobrazićpowinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mąskromnąosobę, ale kiedyśnie potrafiąc zwagowaćmojego S4 podziwiałeśmoje fotele ;P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta,weź się..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moge sie wybrac :wink4: możesz czy jedziesz ? Jade [br]Dopisany: Listopad 08, 2010, 05:39:41 _________________________________________________Sokół zlozysz V8 do tego czasu ? jak uda mi sięodwołaćpracę i zdrowie dopisze to bym sprawdzil ile mi koni zdup....ło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jak było spoks
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i po kiełbasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
banda pijaków, bedzie ktoś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja po 22 owszem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wóz drabiniasty z obciachowym grilem hej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie widziałem, muszę oblookać replay [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Cud miód tylko brakuje Q http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-mmi-xenon-skora-i1267865220.html tylko motor ścierwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie WRC No to kultywując tradycje małopolskiego forum, Wąski ale będzie fura, a nawet dwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e tam ,normalna jazda Pewnie że normalna
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ma siętąmłodzieńczą werwę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu :gwizdanie: zbierasz na Q ne, kce zmienić na yamahe t-max[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Gollllllllllllllllllllll droga ? za ładnąużywkę 10-12 tyś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu :gwizdanie: zbierasz na Q ne, kce zmienić na yamahe t-max[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Gollllllllllllllllllllll
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedam Honde Pantheon 125
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej. UPS masz rację taaaa byłem o 19 z groszami zero luda dojechał kolega TRANSITPOWER potem pojawił się Jarek od prosiaka (bez prosiaka bo paliwo już na ten miesiąc wyjedził :>) pogwarzyliśmy do 21 i tyle pozdrawiam wszystkich zapowiadających się na spota a których nie było :bicz3: o 18:30 nikogo nie bylo to pojechalem :gwizdanie: Jak głosi napis na górze strony spoty o 18, byłem spotkałem kolegęco zaproponował bigos i skoro nikt więcej nie przyjechał pojechałem na konsumpcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bede na chwile kolo 18, z tego co wiem to Wąski teżwpadnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Pablo tak każdemu :?: Ok gruszka ze mną stawia jak coś Ta, weź się..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
David http://demotywatory.pl/2211832/Zbieraj-punkty [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:36_________________________________________________20 jest ok wyrobił bym się po pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-prowadzi-w-toskanii,32780
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe czy ktoś był by jeszcze chętny, ale Ja jestem dość mocno wyjeba.... bo muciałem Swój magazyn przenosić to chyba jakiś magazynek skoro dałeśradęgo przenieść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://video.eurosport.pl/sporty-ekstremalne/szalone-popisy_vid152890/videos.shtml
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakieśpomysły na najbliższego spota? czy zostaje po staremu?