Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. nie ja mam zielonego
  2. http://img18.imageshack.us/i/img5947207.jpg/ KAROL
  3. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    http://moto.allegro.pl/audi-80-ur-quattro-i1428480714.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________to masz
  4. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    1.zawias 2.blacha /poprawki/ 3.lakier /poprawki/ 4.heble 5.koło a kostkę mam nadzieję że dostanę w prezencie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________ a dokładnie ? co ma Panu zrobić najlepiej jakieś w poślizgu są filmiki tylko nie umiem wkleić to wrzućna youtube, albo prześlij mi na maila to ja wrzucę na YT[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________a co do kostki to wiesz że dwa razy nie musisz powtarzać
  5. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    a dokładnie ? co ma Panu zrobić najlepiej jakieś w poślizgu
  6. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    k-jetronik
  7. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    1. Gaz 2. tygrys na fotel 3. kostki na lusterko A ja w takiej
  8. a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie: gadałeśz sidem?? on często jakieśzaciski przywozi[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:48_________________________________________________http://www.s4sid.pl/7685.html
  9. no ale nie mówi którego roku
  10. gruszka odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    Brawo kolego. Piękne afto, jak dla mnie powinna być seria [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________Nie ma za co
  11. dobre dla zamachowców:)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:50_________________________________________________ to cza w tym pojechaćgdzieśindziej
  12. można, chętnie pojedziemy Sobie i pooglądamy piękne FURY jesteśu siebie w sobote?
  13. Jeśli sięktośna cośpiszęto ja też, jest jeszcze troche czasu żeby dograć szczeguły, wiem że do kronach od nas z forum zawsze jedzie jakaś większa grupa więc można by siępodpiąć[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1
  14. a może by tak siędo Kronach wybrać?? jest jakośpod koniec maja i będzie dużo audi, i można by jeszcze fabryke przy okazji zobaczyc??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________
  15. DAMY radę [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 19:33_________________________________________________ to jedziemy Jadę z wami ja jestem za, miałem też to wrzucić myśle że Wąskiego mianujemy organizatorem wyjazdu [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________kilka zdjęć http://www.wolfsgruppe.pl/vagevent2010/slides/IMG_1445.html?show_param=3 a co nie?
  16. 3 baki powinny wystarczyc
  17. to jedziemy Jadę z wami ja jestem za, miałem też to wrzucić myśle że Wąskiego mianujemy organizatorem wyjazdu
  18. mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami?
  19. czarne tylko brudne
  20. no następnym razem przyjadę po ciebie bo ty to ewidentnie już drogi na spoty zapomniałaś :bicz3: zapraszam... Sztokholm City wiesz takie miasto po drugiej stronie Baltyku :gwizdanie: to sięnam na forum światowo zrobiło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.