Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień A to nie ten sam? Tylko zobacz do konca.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:12_________________________________________________Pewnie taki drogi bo ma filtr cząstek stałych :polew: http://otomoto.pl/audi-rs4-C17886961.html nie to nie ten[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:35_________________________________________________filmik znam. To ze zdjęć bylo kupione u bełta i w krk miało 3 właścicieli, ostatni to właściciel Nautilusa z kamińskiego, auto w ekstra stanie cały czas serwis u Bełta, nie działała tylna wycieraczka i wkładki w zamkach były zniszczone bo chcieli ja buchnąć, poszła niestety do Warszawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
iphone ma MobileMe , a co do blackberry to mój menger ma i uważa że jest genialny ma model 8900 bold[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________manager [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________albo menadżer czy jakoś tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byly byly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
good- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
20 jest ok moze byc 20:15 ale rozumiem ze hala targowa?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaaa byle by Cię najpierw prostata nie dopadła bo możesz się nie załapać z wynikiem na benchmark i ci kibel nie udostępni linka do transferu BTW może będzie kulig http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx oby nie bo ja na letnich gumach juz jezdze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie HTC pfee a mógłbyś rozwinąć tą głęboką myśl ? chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu jeszcze nie ale jak będzie to będę miał jako pierwszy [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:50_________________________________________________a o której sięwidzimy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie HTC pfee- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jo siępiszętylko po 20- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tyz bede po 19- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie. a co do wcześniejszego wpisu Lenczowski? że dobry jest?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piękne na maxa dobrze mu poszło w Wieliczce we Wieliczce startował jego brat [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciezko o takie niebite, a to od bełta i przynajmniej wiadomo po kim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/audi-rs4-i-wlasciciel-salon-polska-C17721675.html panowie kumpel sprzedaje gdyby ktos reflektował- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdyby ktoś planował weekendy z wiekszym wyprzedzeniem to zapraszam http://web.me.com/rmikos/Witryna/Salt_Cup.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
P0 to oznaczenie A3 po 2003^ różnic tylko długością [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1695155,0,1,zegnajcie-mrozy,wiadomosc.html kiedy zakładacie lato ja juz jestem po- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dojechał dojechał popływał i wrócił- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mi przyjdzie foto z Węgier- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu go z helikoptera nie spuszczą?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy coś...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz smyczki :?:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
21 to nie dla mnie, myślałem że coś wcześniej wymyślicie, no chyba że po 23 akurat skończe prace- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
protestowali to teraz nie bedzie turystów, ja sr.m na Zakopane, trzeba tam przestaćjeździćto sięotrząsną [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 18:46_________________________________________________ o której?? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!