Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień A to nie ten sam? Tylko zobacz do konca.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:12_________________________________________________Pewnie taki drogi bo ma filtr cząstek stałych :polew: http://otomoto.pl/audi-rs4-C17886961.html nie to nie ten[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 19:35_________________________________________________filmik znam. To ze zdjęć bylo kupione u bełta i w krk miało 3 właścicieli, ostatni to właściciel Nautilusa z kamińskiego, auto w ekstra stanie cały czas serwis u Bełta, nie działała tylna wycieraczka i wkładki w zamkach były zniszczone bo chcieli ja buchnąć, poszła niestety do Warszawy
  2. to auto poszło za 50 tyś, spóźniłem się dzień
  3. iphone ma MobileMe , a co do blackberry to mój menger ma i uważa że jest genialny ma model 8900 bold[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________manager [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________albo menadżer czy jakoś tak
  4. 20 jest ok moze byc 20:15 ale rozumiem ze hala targowa?
  5. tiaaaa byle by Cię najpierw prostata nie dopadła bo możesz się nie załapać z wynikiem na benchmark i ci kibel nie udostępni linka do transferu BTW może będzie kulig http://www.accuweather.com/pl/pl/lesser-poland/zakopane/forecast2.aspx oby nie bo ja na letnich gumach juz jezdze
  6. no właśnie HTC pfee a mógłbyś rozwinąć tą głęboką myśl ? chociaż może nie bo ty to pewnie nawet kibel masz z logo jabłka ze wskaźnikiem szybkości transferu moczu jeszcze nie ale jak będzie to będę miał jako pierwszy [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:50_________________________________________________a o której sięwidzimy?
  7. no właśnie HTC pfee
  8. jo siępiszętylko po 20
  9. nie. a co do wcześniejszego wpisu Lenczowski? że dobry jest?
  10. piękne na maxa dobrze mu poszło w Wieliczce we Wieliczce startował jego brat [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________
  11. ciezko o takie niebite, a to od bełta i przynajmniej wiadomo po kim
  12. http://otomoto.pl/audi-rs4-i-wlasciciel-salon-polska-C17721675.html panowie kumpel sprzedaje gdyby ktos reflektował
  13. gdyby ktoś planował weekendy z wiekszym wyprzedzeniem to zapraszam http://web.me.com/rmikos/Witryna/Salt_Cup.html
  14. P0 to oznaczenie A3 po 2003^ różnic tylko długością [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1695155,0,1,zegnajcie-mrozy,wiadomosc.html kiedy zakładacie lato ja juz jestem po
  15. dojechał dojechał popływał i wrócił
  16. a mi przyjdzie foto z Węgier
  17. czemu go z helikoptera nie spuszczą?
  18. 21 to nie dla mnie, myślałem że coś wcześniej wymyślicie, no chyba że po 23 akurat skończe prace
  19. protestowali to teraz nie bedzie turystów, ja sr.m na Zakopane, trzeba tam przestaćjeździćto sięotrząsną [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 18:46_________________________________________________ o której??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.