Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje Grucha...polemika z Tobą nie ma najmniejszych podstaw merytorycznych, iż pławisz się w zbyt płytkim brodziku intelektualnym...to też nie będe komentował powyższej spuścizny ponad godzinnego myślenia jak zacytaować post Pabla - jak to miało miejsce w Twoim przypadku nie będęz tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji który koliduje z moimi imperatywami
  2. http://www.rs-quattro.de/see11/html/IMG_8955.html
  3. http://www.rs-quattro.de/see11/html/w_see_2011_0480.html
  4. A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje popa..popa.. franek spadł i mistrz ciętej riposty od razu dostał literackich skrzydeł zębologu mów mnie do ręki
  5. A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje
  6. no ja też bede [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:01_________________________________________________bo kiełbasa jest podstawą człowieka
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199685.135 a w Zawierciu sięda
  8. pozdro pozdro[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________
  9. złodziejskie nasienia
  10. ja bym mógł być ale po 22 a znając życie wtedy jużnikogo nie będzie
  11. Pewnie Wąski Znów na urlop pojechał :?: Takiemu to dobrze taki to se pożyje
  12. Ty!!! Ubrudzic Cie Chrupkiem??? :tongue4:
  13. ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony
  14. cześć nieroby będzie ktoś z Vagiem w niedziele? i kupie 4 gumy 225/40/18
  15. greg wtorek rondo grzegórzeckie 22:30
  16. ja przy mojej 1 wiadomości szybko sie niebieskiego nie pozbede
  17. szperasz po forum :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 08:35_________________________________________________ ale to nie to to ta sama tylko teraz inaczej wygląda [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 08:36_________________________________________________ Kepasa kupił nowe auto wiec B2 wraca do właściciela wiec na następnym jestem [br] jeśli to ta to sorki
  18. ja ostatnio wywaliłem tego taka ilosc że prawie kontenera zbrakło
  19. Panowie Audi wygrało 24 Le Mans cza by to jakośopić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.