Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:55_________________________________________________ FIGHT! Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji ja bym się już bał [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:56_________________________________________________Miłego dnia panowie no jak Grucha jeb....ie z półobrotu z mawaszi ze skórzanego klapka to urwie łeb przy samym dupsku Sięwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja będę oczywiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
FIGHT! Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry. Wąski aresztował dziśpana policjanta
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstaje tak jak Cuber junior z płaczem i przesikaną pieluchą??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół audi gada fajnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/straz-graniczna-tez-ukarze-cie-za-zbyt-szybka-jazde,1692184[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:19_________________________________________________a od przyszłego roku jeszcze piekarze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak sięnie wkur.iać mnie kurwica bierze co dzień gdzie po zmroku jade 60 na godzine żeby nie urwaćkoła poza miastem. Panowie w Afryce jest lepiej. Pewnie można powiedzieć że poco jeżdże można wybraćnp PKP bo jest za***iste albo PKS który teżjest w pyte.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odezwał sięten co jeździ na 15''- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo 206 1.9d pierwszy właściciel salon polska- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaka cena ? jakaśśrednia nie ma ciśnienia na mega cene. chodzi o sprzedaz[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:47_________________________________________________180 tys przebiegu po przegladzie nowe tarcze klocki, bezwypadkowy, garancja do 200tys, jasna skora, biksenon, system bezkluczykowy,fotele z pamiecia, dośw zakrętów itd itp, tempomat bla bla- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja mam do sprzedania Mondeo 2.0 TDCI Ghia X. rok 2007 październik. Kupiony w polsce I właściciel, Full opcja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
USA??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale umieralnia- [Małopolska] Widziany, widziana
czarne b7 kombi 22:15 kotlarska ramki klubowe rej z 666[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:29_________________________________________________dziśkoło 16 29 listopada przy Dobrego Pasterza b5 srebrne sedan 1.8t z dużym IC z przodu na ramkach naszych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sam jestes Parowy[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:08_________________________________________________Jak sie cos nie zmieni to napewno nie bede przyjezdzał, Pablo to przynajmniej dzwoni, " drogi Bartku było by Nam niezwykle miło gościćcię na dzisiejszym spocie itd..." wtedy przyjeżdżam a tak to co....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm masz przeciez w temacie watku :gwizdanie: 19-sta chciałem jakoś zagaić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o której jest spot?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MRC WIDEBODY S4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jak ktos ma Vaga niech weźmie service bym wykasowal- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie to, nie rozumisz http://www.filmweb.pl/video/spot/nr+3-26009 :polew: :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
Wąski na jednośladzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo zorganizuj jakies kiełbaski bo mam głód śmiechu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!