Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,skonfiskowane-auta-wlascicieli-megaupload
  2. Ja właśnie wyszedłem z "rzezi" Polańskiego. Jeśli kino akcji to nie jedyna rozrywka jaka akceptujesz to polecam
  3. Jeśli pytasz o tych wszystkich wyżej to aktywni jak aktywni, po prostu mają dalej konta ale jeden mógł być tydzień temu aktywny a inny 2 lata temu tak to wygląda, natomiast Ci pod listą mają usunięte konta dlatego są na czarno. Ja tylko nie rozumiem co ten troll Siemian robi na 7 miejscu Straszy
  4. Kupujemy i na spocie wyrezamy Patrzcie ile osób się przewinęło przez te lata w naszym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=23938 Na samym dole wszyscy Ś.P. I oni wszyscy sa aktywni?
  5. Mam bardzo podobne Te też fajne ale cena mega. Ja kupiłem zimówki tutaj: http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=4651297[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 12:00_________________________________________________ Hurtownia Matex, Kamienna 16 Na kamiennej juz ich chyba nie ma
  6. robi robotę kupiłeś drugie :gwizdanie: Ne
  7. http://winterthur.ricardo.ch/kaufen/winterthur-fahrzeuge/audi-s4-avant-quattro-10260584-177530164/w/an667788162/[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________
  8. Po co odsniezac? Ja uzywam mocy Jedi, potem czasem trza cos przemalowac ale jaka frajda w doskonaleniu wyczuwania
  9. fanti bedziesz dzis? Jak to wezmnę będę żonowóz
  10. Ja mialem bisa i zamykal licznik
  11. ale tylko 5 min Pojechal oddac karnet
  12. Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. Kerczi i tak ma telewizor na koncu korytarza[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 12:12_________________________________________________ Ty ? Przecież to Karol o tv zapytał :naughty: :polew:
  13. Bylo milo bo ja bylem
  14. http://www.worldcarfans.com/112010539481/audi-rs4-avant-coming-later-this-year---report
  15. Teraz czyli 19:30 mogliskie, b7 lenox?
  16. a czy to na pewno młodego http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10915639,Izba_skarbowa_chce_przeszukiwac_Allegro.html [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________ gdyby nie ten przebieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________Gruszka umiesz tak http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Najlepsze_moto_filmiki_2011_roku.html dobry jest [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:29_________________________________________________prze .. http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Czlowiek_wrotka,,10.html Chlopaki daja rade, ale widzlalem naszych w akcji i powiem Ci ze tez niema sie czego wstydzic
  17. Witojcie kolego Witaj dance mistrzu Jak tak dalej mnie baba będzie męczyć to się chyba bedę musiał zgłosić do Ciebie Non stop na parkiet To dawaj
  18. http://www.rs-quattro.de/stubaital09/html/IMG_0816.html Cza by się kiedyś wybrać na jakiś wspólny spacer
  19. http://www.worldcarfans.com/111123039350/2014-bmw-m4-speculatively-rendered
  20. ja mam z pleja koleś mi dołożył abonament za darmo Hłe hłe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.