Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. Dzień dobry a ja znów dziś wolne
  2. 911 BYE | Flickr - Photo Sharing! Niezla blacha
  3. ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Audi junior quattro panowie mam takie audi do sprzedania gdyby ktos reflektowal
  4. I polska wersja Gumball: Rage-Race 2011 - No Excuses! Troszkę mniej popularna. Ta...
  5. Mnie wyjątkowo też dziś nie bedzie
  6. Mi najbardziej pasuje czwartek
  7. Panowie gdyby ktos szukał to sprzedaje moją S-ke Pozdro
  8. Gratuluje mu zajebistości
  9. http://www.worldcarfans.com/112050744084/audi-sport-quattro-replica-at-isle-of-man-video
  10. http://www.lancerregister.com/showthread.php?t=400801
  11. Dobra Kerczi tobie też dziekuje
  12. A ja pracuje 7 dni w tygodniu Wąski
  13. Znam iluzioniste, 10ty na ostatnich mistrzoswach swiata, najmlodszy w historii w finale, ma 18 lat. I jak robi triki to wydaje sie to niemozliwe ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------
  14. Ale to pisza gazety pokroju FAKTu
  15. Waski byles na klasykach?
  16. Ja tez bylem na spocie i tylko pabla zastalem
  17. http://thethrottle.thechive.com/2012/04/25/just-working-from-my-becker-escalade-esv-office/ nawet rowerek dla kochanki
  18. A ty masz problemy ze snem czy co:naughty: ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- To jest chyba ten słynny gość który używa konia jako skuter po Krk:kox::kox: Nie dawno pokazywali go w TVN 24 Panowie Najlepszego!!! ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- Robcio ja się piszę, kiełbasa śląska już czeka Tylko napisz dokładne info gdzie to jest bo większość nowych nie będzie kojarzyła windy Tylko podaj jakis termin zeby mozna bylo cos zaplanowac
  19. Nie tylko Ciebie :kwasny:Drewniana 11 tez jest Kepasowóz tez jest u mnie pod blokiem stoi s ale jeszcze na starej feldze
  20. Zostaw w pionie, bedzie jak w DTM , po co Ci tylna wycieraczka jeździj z mottem " nie ogladam sie za siebie "
  21. Pijoku Miłoś ?! Miłoś
  22. Trochę mi się plany pozmieniały i niestety nie dotarłem... Sorki... BTW HALA MADRIT !!! :naughty: No właśnie werszcie !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.