Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/112040443092/becker-jetvan-mercedes-benz-sprinter-debuts-in-new-york
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/112040243017/driver-escapes-as-tow-truck-falls-over-snowy-cliff-video
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz rozłożyli zabawki na pasie w kierunku wieliczki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, budujmy nowe bloki i stujmy razem w coraz większych korkach - po co Nam nowe drogi... Poznam Cię z moją sąsiadką, od roku z sukcesami oprotestowuje budowę parkingu pod moim blokiem ( kto był u mnie ten wie jaki mam klimacik ), bo przecież takie ładne drzewka i spokój przed oknami No, ale z drugiej strony Pablo. Jakbyś mieszkał w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa w Nowej Hucie to co innego... A tak w Czyżynach to widzisz co się dzieje ---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:50 ---------- Polecam się A na Wielickiej to szybko ze studzienkami się uporali. Około 3.00 zaczeli robotę, o 9.00 już oba pasy była otwarte A tłukli się przy tym tak, że myślałem że oszaleje ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 11:40 ---------- http://speedhunters.com/archive/2012/03/28/techno-classica-essen-gt-gt-vw.aspx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedziesz jutro rudą pod plaze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bede moim wiekowym s
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To trza bylo mówić, a nie ze sam musze sie wszystkiego dowiadywac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/416906-electric-dmh-cutout-before-resonator http://www.dmhperformance.com/ ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ---------- Niezly bajer
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu Milcz jak do mnie mowisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez macie zla godzine na forum?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witaj pączku róży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok kolo belta. Z tym ze to chyba nie orlen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba lepiej orlen ten za autostrada. W opatkowicach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie że można ---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:51 ---------- ok 17 Jo tyz kolo 17
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja z Wami nie jade. Jezdzicie jak wariaty. Za stary jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popieram, B5 to padaka... Dobre jedynie na niedzielne wypady Ja mam b5 i nie narzekam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie matu nieste ty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może coś w końcu zrobili z tym silnikiem bo dobrze wiedzą że tamte V8ki nie trzymały serii. powinienes wiedziec co bylo nie tak z silnikami ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:36 ---------- ps. dzieki za spota obecnym Nie bylo, a jest ze wszystkimi fsi 4.2 czy ro r8 czy rs4, syfi sie przez ujowa odme ( w skrocie)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tym ze rs4 bedzie taka pyta jak z b7 ze zamiat 420 ma 300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lista niestety bez rewelacji :/ ---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:16 ---------- Lista niestety bez rewelacji :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak allroad to najlepiej 4.2 i gaz bo 2,5 to tez pali jak smok. I g.wno prawda ze nie awaryjne. A jeep na zewnatrz jest duzy a w srodku zwlaszcza na tylnej "ławce" jest ciasno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tym ze kraj w ktorym mieszkaja sprawia ze jada jak ... Brakuje im polotu ludzi z naszej czesci ojropy tudzież rosiji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śakiś dramat