Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. http://www.worldcarfans.com/112040443092/becker-jetvan-mercedes-benz-sprinter-debuts-in-new-york
  2. http://www.worldcarfans.com/112040243017/driver-escapes-as-tow-truck-falls-over-snowy-cliff-video
  3. Teraz rozłożyli zabawki na pasie w kierunku wieliczki
  4. Tak, budujmy nowe bloki i stujmy razem w coraz większych korkach - po co Nam nowe drogi... Poznam Cię z moją sąsiadką, od roku z sukcesami oprotestowuje budowę parkingu pod moim blokiem ( kto był u mnie ten wie jaki mam klimacik ), bo przecież takie ładne drzewka i spokój przed oknami No, ale z drugiej strony Pablo. Jakbyś mieszkał w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa w Nowej Hucie to co innego... A tak w Czyżynach to widzisz co się dzieje ---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:50 ---------- Polecam się A na Wielickiej to szybko ze studzienkami się uporali. Około 3.00 zaczeli robotę, o 9.00 już oba pasy była otwarte A tłukli się przy tym tak, że myślałem że oszaleje ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 11:40 ---------- http://speedhunters.com/archive/2012/03/28/techno-classica-essen-gt-gt-vw.aspx
  5. Jedziesz jutro rudą pod plaze?
  6. Bede moim wiekowym s
  7. To trza bylo mówić, a nie ze sam musze sie wszystkiego dowiadywac
  8. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/416906-electric-dmh-cutout-before-resonator http://www.dmhperformance.com/ ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ---------- Niezly bajer
  9. A pozdro
  10. Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu Milcz jak do mnie mowisz
  11. Ja jak mi kiedys wlacza kablowke tez sobie obejrze tvn turbo. Teraz to znam tylko z opowiadań
  12. Tez macie zla godzine na forum?
  13. Witaj pączku róży
  14. Ok kolo belta. Z tym ze to chyba nie orlen
  15. Chyba lepiej orlen ten za autostrada. W opatkowicach
  16. Pewnie że można ---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:51 ---------- ok 17 Jo tyz kolo 17
  17. Ja z Wami nie jade. Jezdzicie jak wariaty. Za stary jestem
  18. Popieram, B5 to padaka... Dobre jedynie na niedzielne wypady Ja mam b5 i nie narzekam
  19. Nie matu nieste ty
  20. Może coś w końcu zrobili z tym silnikiem bo dobrze wiedzą że tamte V8ki nie trzymały serii. powinienes wiedziec co bylo nie tak z silnikami ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:36 ---------- ps. dzieki za spota obecnym Nie bylo, a jest ze wszystkimi fsi 4.2 czy ro r8 czy rs4, syfi sie przez ujowa odme ( w skrocie)
  21. Z tym ze rs4 bedzie taka pyta jak z b7 ze zamiat 420 ma 300
  22. Lista niestety bez rewelacji :/ ---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:16 ---------- Lista niestety bez rewelacji :/
  23. Jak allroad to najlepiej 4.2 i gaz bo 2,5 to tez pali jak smok. I g.wno prawda ze nie awaryjne. A jeep na zewnatrz jest duzy a w srodku zwlaszcza na tylnej "ławce" jest ciasno
  24. Z tym ze kraj w ktorym mieszkaja sprawia ze jada jak ... Brakuje im polotu ludzi z naszej czesci ojropy tudzież rosiji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.