Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. A nowe rs4 znow bedzie wolnossacym paściem objezdzanym przez zawirusowane diesle
  2. A6 kox, wylicytowac Ci?
  3. http://www.autoklub.pl/news/wielka-wyprzedaz-sprezyn-sparco,41009[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 09:52_________________________________________________http://winterthur.ricardo.ch/kaufen/winterthur-fahrzeuge/audi-a6-avant-3-0-bitdi-qu-10308240-16443586-10/w/an670520266/[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 09:54_________________________________________________http://forums.audipassion.com/topic/130448-audi-sport-quattrocest-beau/
  4. Maja kase fiskalna i spelniaja wymagania sanepidu. Dzialaja na takiej samej zasadzie jak kramy na rynku na swieta
  5. http://www.worldcarfans.com/videos/4882[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 09:55_________________________________________________ chyba nie bardzo :gwizdanie: bo kilka spotów temu nei wiedziałeś OCB KERCZI Wszystkiego Najlepszego z Okazji 18-stych Urodzin! On jest starszy tylko tak młodo wyglada
  6. http://www.worldcarfans.com/112021041027/formula-race-car-enjoys-snowy-nrburgring-video Mysle ze F1 tez powinno byc w zimie
  7. kupujesz ? Zajebiaszczy[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 16:25_________________________________________________http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=wk2jzgszk4ci
  8. Rejczel nurbur, ja niedz do poludnia ciezko a Pablo wtedy zawsze trzezwieje wiec tez kupa
  9. Ja tez z checia z tym ze po 22
  10. Fajne masz praktyki No ba
  11. Panowie zawsze mozecie sobie bieznik boschem poprawic, jak komus za malo albo za slisko
  12. http://www.worldcarfans.com/112020740860/nsfw-200-car-pile-up-in-helsinki-video
  13. Nie, mi rodzice kupowali LEGO
  14. Waski na dobrego pasterza vis a vis Ciebie jest stolarz, robil mi wszystko w Pasji od parapetow po schody.... Mozesz powolac sie na mnie. Jak cos to dzwon.
  15. Moj ma prawie 300 tys i jest idealny
  16. To z włoch trza przytargac tam wszystkie maja maly przebieg
  17. MRC - BIG ENGINE RUMBLE 2011
  18. ja musze młodego położyć spać i jestem wolny jak sanki w maju Ja młode i zone i tez moge sie zerwac
  19. Tylko na razie to nie wiadomo czy gramy w ogóle, nie mam tel do Boserona Ja tez nie mam ale jak znasz adres to go odwiedzimy, mamy na pismie ze zapraszal, nie?
  20. Jeśli tak jak zwykle to pewnie do późna Jeśli na PS3 to na 8 padów. To wezme swojego pada i postaram sie dolaczyc tylko bede raczej pozno
  21. Do ktorej bedziecie grac? I czy na PS3 a jesli tak to na ile padow mozna grac w fife?
  22. http://thethrottle.thechive.com/2010/08/24/audi-garage-looks-just-like-my-garage-21-hq-photos/ Pewnie juz bylo ale garaz calkiem spoks

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.