Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie bo oddałem auto do lakiernika. Po wszystkich dzwonach jakie przeszedł rdza wychodzi i tu moje pytanieznalazlem lakiernika tylko powiedział mi aż 260 za element. Może macie kogoś tańszego ??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:13_________________________________________________ u mnie o 5:30 było tylko -7 A Wy macie starcze problemy ze snem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert dziekuję Ci bardzo i chętne się przejadę oldmobilem Bo on ma wielkie dżudżu pod prysznicem z tobą nie byłem Byłeś tylko stales tyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja http://www.tvn24.pl/-1,1728728,0,1,kurier-na-schwal-rzucil-monitorem-i-odjechal,wiadomosc.html [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________ Prawdziwa władza [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:35_________________________________________________Tomasz nie będę cytował ale... Ori czyli takie jak wypuszczają z fabryki zapewne takie jak miałeś w Hondzie były Przyciemniane piecowo to tez zapewne wiesz jak się robi /takie ruskie łady miały / widoczność Nigdy nie miałem czarnych jak smoła i bym takich nie zrobił /jestem takiego samego zdania jak Ty/ Nie mam rolet i zapewniam że szyby bardziej ściemnią środek Nie mam fotochromu więc nie wiem jak to jest A co do patelni na pewno dużo pomogą funkcji przewietrzania AC A na temat żony nie dyskutuję Ogólnie polecam delikatne przyciemnienie szyb tzw.najdelikatniejszą folią i naprawdę pomaga i osoby które namówiłem na taki krok chwalą sobie to. serdecznie Cie zapraszam na przejażdżkę moim skromnym starym A4 [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 08:50_________________________________________________ Bo ? :gwizdanie: Bo on ma wielkie dżudżu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w czwartek jakieś spotkanie wigilijne jest czy coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To auto, a przynajmniej zdjęcia, widziałem jakiś czas temu na allegro Tak, ciagle się pojawia to ogłoszenia cena ok 30 tys bez nr telefonu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To kolo nas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.rs-quattro.de/see11/html/default-1.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:36_________________________________________________To są psy a nie nasze śmieszne pitbule
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://forums.audipassion.com/topic/73543-baby-porsches/ Waski dla Wiktora pod choinke[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 08:41_________________________________________________Hyper-hatch Audi S3 a tu takie raczej wartkie s3
-
Takie B2 ...
Ślicznie ma Pan auto proszę Pana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a potem był mokry sen Przyjedz dziś cwaniaczku na spota to zobaczymy czy jesteś taki cwany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bartek ma tzw Gruszka Mam, a to dostałem od Mikołaja http://imageshack.us/photo/my-images/854/c8583220920112209475.jpg/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/porsche-964-turbo-rarytas-okazja-super-stan-i1948866803.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tęskniliście ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz Was wszystkich pogodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> temat za***isty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam, wrócę w poniedziałek to pogadamy[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 19:13_________________________________________________http://www.arthurmurray.pl/studio/salt-cup-1/. 3 fotka widownia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku jak tam ciepło :gwizdanie: Ciepło 20 stopni tylko pada, jak to w zimie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupił byś?? Panowie dziekuję za wczoraszego spota. Karol (chyba bo jeszcze nie kojarzęwaszych imion) jestem pod wielkim wrażeniem twojego wspaniałego systemu audio. Jak dorosnę też chcę mieć taki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyś Tyś był[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 10:34_________________________________________________Będzie ktos dzis z Vag iem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie na spotu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja nie jade nie drocz sięze mnąprzy wszystkich bo się zorientują[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 18:39_________________________________________________ no to cza sięwybrać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jo bede jutro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja swoją czasem 170 km/h też przekrocze ale wtedy łożyska wyją