Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
norbi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg2803895#msg2803895
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy... To jest opcja za która cza dopłacać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sprzedam Ci moje 206 wrc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No niezłe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOX Nice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozumiem że dałeś namiary na forum i spoty bedziesz dzis ząbisto?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chwile czekałes żeby coś znaleźć? Mam nadzieje ze część forumowiczow zrozumiała.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/ [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________ Jak się jeździ na nowej trasie? - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu) rewelacyjnie wczoraj były wszystkie otwarte z wyjątkiem jak jedziesz do góry w połowie po lewej [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:32_________________________________________________Karol sprawdź kartę [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________Pablo wklejaj takie linki Best bike rentals in the globe. To jest reklama. Trafia do klienta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W tym wypadku uczesniczyl 20 lat temu Mòj przyjaciel z rodzina. Co ciekawe wszyscy przeżyli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba zięcia rejczel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zazdroszczę, może też kiedyś tam zawitam http://www.audi-zentrum-ingolstadt.de/ Po drodze do Kronach w maju zaczepimy o muzeum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ziemi to musisz dotknąć w miejscu gdzie się świeci punkt na ekranie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________Kronach Gruszka Wąski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.audi-sport-club-kronach.de/ Wybieralem się w tym roku ale zlot jest co 2 lata. Może w Maju ktoś się podepnie i pojedziemy w kilka aft?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
B6 KNS zakopianska ok 15
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Janusz kiełbaska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://thethrottle.thechive.com/2011/12/21/im-going-to-say-this-japanese-multimillionaire-has-a-lot-of-toys-46-photos/. Słaby Garaz??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BMW M3 VS Audi S4[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________Audi 100 widebody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grafika tylko potem młodzi jak się nawąchają i naoglądają to później biegają z maczetami myślą że to gra To nie gra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie: Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________ I znów Ci muszę przyznać racje pisałem ja mam Waski a jakiś 18 nie masz bo kurna te moje 16 to mi sen z powiek zabijają
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jak się montowalem do galerii na spota w zeszłym roku to teraz felge cza było spawac:) Lakiernik jest dobry. Już raz mi to wszystko malował tylko teraz znów wylazlo. Ale mówi ze się przykłada i stara jak może, więc mu wierze