Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. norbi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.msg2803895#msg2803895
  2. Ktoś tu kiedyś mówił ze ma PS 3 do sprzedania?
  3. ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy... To jest opcja za która cza dopłacać
  4. Sprzedam Ci moje 206 wrc
  5. rozumiem że dałeś namiary na forum i spoty bedziesz dzis ząbisto?
  6. Chwile czekałes żeby coś znaleźć? Mam nadzieje ze część forumowiczow zrozumiała.
  7. A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/ [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________ Jak się jeździ na nowej trasie? - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu) rewelacyjnie wczoraj były wszystkie otwarte z wyjątkiem jak jedziesz do góry w połowie po lewej [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:32_________________________________________________Karol sprawdź kartę [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________Pablo wklejaj takie linki Best bike rentals in the globe. To jest reklama. Trafia do klienta
  8. A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/
  9. W tym wypadku uczesniczyl 20 lat temu Mòj przyjaciel z rodzina. Co ciekawe wszyscy przeżyli
  10. Chyba zięcia rejczel
  11. Zazdroszczę, może też kiedyś tam zawitam http://www.audi-zentrum-ingolstadt.de/ Po drodze do Kronach w maju zaczepimy o muzeum
  12. Ale ziemi to musisz dotknąć w miejscu gdzie się świeci punkt na ekranie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________Kronach Gruszka Wąski
  13. http://www.audi-sport-club-kronach.de/ Wybieralem się w tym roku ale zlot jest co 2 lata. Może w Maju ktoś się podepnie i pojedziemy w kilka aft?
  14. B6 KNS zakopianska ok 15
  15. Janusz kiełbaska
  16. http://thethrottle.thechive.com/2011/12/21/im-going-to-say-this-japanese-multimillionaire-has-a-lot-of-toys-46-photos/. Słaby Garaz??
  17. BMW M3 VS Audi S4[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________Audi 100 widebody
  18. grafika tylko potem młodzi jak się nawąchają i naoglądają to później biegają z maczetami myślą że to gra To nie gra
  19. Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie: Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________ I znów Ci muszę przyznać racje pisałem ja mam Waski a jakiś 18 nie masz bo kurna te moje 16 to mi sen z powiek zabijają
  20. Pozdro
  21. Ja jak się montowalem do galerii na spota w zeszłym roku to teraz felge cza było spawac:) Lakiernik jest dobry. Już raz mi to wszystko malował tylko teraz znów wylazlo. Ale mówi ze się przykłada i stara jak może, więc mu wierze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.