Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytał ACTA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez jak bylem maly wypadlem na glowe i jestem normalny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam 6 ale jakies kiepskie te abonamenty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty to jestes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kur*a niech zablokuja wjazd na wiejska w Warszawie a nie drogi w polsce. Komu to ma zaszkodzic innym kierowcom czy rzadzącym????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie strzelaj focha tylko cos zaproponuj. Moze jakis Mc? Albo gdzies na kazimierzu, np Porofino na Waskiej 2 na kazimierzu, tam jest gdzie stanac i w srodku duzo miejsca?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantasy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyłączam sie do powitania , własnie wróciłem z pracy , -21 było w nocy na 29 listopada Gdzie na 29 listopada?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A moze jutro spot naprawde gdzies indziej? Bo kurna bez sensu stac na 20 stopniowym mrozie?? Cuber królu nasz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NATURELLEMENT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam taki Się mówi taką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to: Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu A gdybys mial jakies wieksze problemy z sanepidem od tych standardowych to zadzwon do mnie, moze cos pomoge Na kłopoty Gruszka [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 09:02_________________________________________________jak WRC Nie mialem czasu sie nim zajac. Moze kolo 15 go pomecze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby Ci sie nie udalo u Boseronowego to: Artek - 502 257 013 - powiedz ze jestes od Karola Kołodziej "normalnego" ;p - ma firme ktora się zajmuje serwisem/zakladaniem itd klimatyzacji i mieszka niedaleko Twojego zakładu A gdybys mial jakies wieksze problemy z sanepidem od tych standardowych to zadzwon do mnie, moze cos pomoge
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A moze czwartkowy spot gdzies przeniesc. Nawet do jakiegos glupiego fuckdonalda?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 23:40_________________________________________________http://www.worldcarfans.com/112013140523/leaked-doc-allegedly-confirms-audi-rs4-avant-and-tt-rs Nadszedl czas ma auto w lizingu Dzis czytalem ze na bankwoz jest 23 % Vat do odliczenia. Zamontowanie w afcie kosz ok 10 tys Tylko trza miec powody, wiec chyba zaczne sprzedawac kielbaski zeby wozic utarg do domu.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 23:45_________________________________________________http://rajdpolskihistoryczny.pl/aktualnosci Fajna impreza w Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest szansa ze ktos gdzies kiedys juz to wrzucil wiec z gory mocnegotransita przepraszam ,ale wszyscy teraz ida w 3 turba. Tak chyba zeby bylo mniej do zepsucia http://www.worldcarfans.com/112012740372/porsche-911-turbo-to-get-new-tri-turbo-system
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak Pablowi zarzucacie że wkleja tu z innych tematów... A przedwczoraj oglądałem to w dziale HUMOR :gwizdanie: Du*ce inne dzialy forum. Link nie jest z forum tylko z worldcarfans. Instnieje jeszcze pare stron motoryzacyjnych poza A4 forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/112012740390/speed-camera-prankster-gets-caught-by-police-video
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekaw jestem jak wyczarowali te 400 koni?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/112012640304/audi-super-bowl-xlvi-commercial-teased-video
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a oglądałeś :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:46_________________________________________________ nie pomogło podpisali w nocy [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:46_________________________________________________ Przepraszam , poniosło mnie troszkę Ogladalem. Jasne ze podpisali. Co mieli zrobic?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mowie tylko co mi zona przekazala ja sie na pilce nie znam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa jak zawsze w Gran Derby śedziowie sa za Barca :wallbash: szkoda ze Tydzien temu nie byli :gwizdanie: Dwie reki w polu karnym i nie uznany gol jest ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdyby sedziowie znow pedałom nie pomogli to by przegrali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko po co ? Pierwsza osoba ktora bedzie marudzic przy dystrybutorze przede mna zginie