Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19? Kfc to przy statoil za Krokusem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To punia jest nas juz 3 ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Dziewczyny która jeszcze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jestem za,Fanti powiedz mi bo zapaliła mi sie ŻÓŁTA kontolka oleju z napisem SENSOR, i zastanawiam sie czy oprócz walniętego czujnika może być jakaś inna przyczyna, np padająca pompa.Oczywiście olej jest.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myśle że koło 26 tyś ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- zobaczymy ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- zobaczymy ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Chodzi za mna RS, ale się zobaczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gruszka jaka cena ? Będzie chętny to się dogadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdyby ktoś z Was słyszał, że jest chętny na S4 to moja w dobrej cenie jest do wzięcia. Z wyposażenia to chyba wszystko co można było wtedy mieć-ma, technicznie wszystko pusia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to kolego poszukiwań nastał czas ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- a lusterka możesz odkręcić z mojego i tak już jest bez dyfra ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Panowie z 2.0 klekotem w ośce w a4 automat to multitronik?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja u siebie dyfer wymonciłem i przynajmniej mniej pali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No, quattro nie jedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Đ ĐШĐĐ ĐĐĐ ĐĐĐ - YouTube dobra kompilacja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
European Union wants car makers to reduce noise levels Banda kretynów, zastanawiam się kiedy to wszystko wreszcie jebnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedam Ci moją
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja trzymam kase w słoikach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postaram sie byc :hi: to ja chyba z Białki specjalnie na dzisiejszy wieczór wrócę
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
za***iście, moje święta też będą dzięki temu weselsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ty o mnie pamietasz i czy działasz? a ja dzis zadzwonie to pogadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ja mam z 260 i pali mi 10 l.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w B6 nie da się ale w B7 juz tak ja nie tak dawno widziałem aukcje na allegro, gość oferował malowanie wkładów itp. rzeczy m.in. na zdjęciach były lampy B6, więc na B6 też musi być jakiś sposób żeby się do niej dostać wszystko się da tylko jakim kosztem ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ale tylko na miejscu zamieszkania Też nad tym myśałem, ale moja baba nie chce spać w aucie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Iphone w kolo zapasowe i potem aplikacja find my iphone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha gupim być, to Ci jest przygoda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do niedawana siedziałem w turbinie ale mi się trochę urosło i teraz siedze w feldze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam na tasmie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodź na śnieg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze wybrzydzasz, przejechałbyś się to byś nawet nie mówił że beee ;P Zresztą V8 lepiej brzmi przynajmniej niż V10 ale wiadomo gorzej jedzie. 4,3-4,5s do 100km/h to już i tak bardzo dobry wynik. Tylko Pablo to jest ten sam motor co w rs4 b7, wiec po pół roku jazdy zostaje mu ok 300 koni