Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. 19? Kfc to przy statoil za Krokusem?
  2. To punia jest nas juz 3 ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Dziewczyny która jeszcze ?
  3. Ja jestem za,Fanti powiedz mi bo zapaliła mi sie ŻÓŁTA kontolka oleju z napisem SENSOR, i zastanawiam sie czy oprócz walniętego czujnika może być jakaś inna przyczyna, np padająca pompa.Oczywiście olej jest.
  4. Myśle że koło 26 tyś ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- zobaczymy ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- zobaczymy ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Chodzi za mna RS, ale się zobaczy
  5. gruszka jaka cena ? Będzie chętny to się dogadamy
  6. Panowie gdyby ktoś z Was słyszał, że jest chętny na S4 to moja w dobrej cenie jest do wzięcia. Z wyposażenia to chyba wszystko co można było wtedy mieć-ma, technicznie wszystko pusia.
  7. no to kolego poszukiwań nastał czas ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- a lusterka możesz odkręcić z mojego i tak już jest bez dyfra ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Panowie z 2.0 klekotem w ośce w a4 automat to multitronik?
  8. ja u siebie dyfer wymonciłem i przynajmniej mniej pali
  9. No, quattro nie jedzie
  10. РАШКА ВАН ЛОВ - YouTube dobra kompilacja
  11. European Union wants car makers to reduce noise levels Banda kretynów, zastanawiam się kiedy to wszystko wreszcie jebnie
  12. Ja trzymam kase w słoikach
  13. Podziękował za spota
  14. Postaram sie byc :hi: to ja chyba z Białki specjalnie na dzisiejszy wieczór wrócę
  15. za***iście, moje święta też będą dzięki temu weselsze
  16. Czy ty o mnie pamietasz i czy działasz? a ja dzis zadzwonie to pogadamy
  17. Boseron ja mam z 260 i pali mi 10 l.
  18. w B6 nie da się ale w B7 juz tak ja nie tak dawno widziałem aukcje na allegro, gość oferował malowanie wkładów itp. rzeczy m.in. na zdjęciach były lampy B6, więc na B6 też musi być jakiś sposób żeby się do niej dostać wszystko się da tylko jakim kosztem ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ale tylko na miejscu zamieszkania Też nad tym myśałem, ale moja baba nie chce spać w aucie
  19. Iphone w kolo zapasowe i potem aplikacja find my iphone
  20. ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha gupim być, to Ci jest przygoda
  21. Do niedawana siedziałem w turbinie ale mi się trochę urosło i teraz siedze w feldze
  22. Jeszcze wybrzydzasz, przejechałbyś się to byś nawet nie mówił że beee ;P Zresztą V8 lepiej brzmi przynajmniej niż V10 ale wiadomo gorzej jedzie. 4,3-4,5s do 100km/h to już i tak bardzo dobry wynik. Tylko Pablo to jest ten sam motor co w rs4 b7, wiec po pół roku jazdy zostaje mu ok 300 koni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.