Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

and9

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez and9

  1. mój mail [email protected] tylko moje audi to a4 1.8 benzyna avant 2001rok kod silnika AVV.dzięki.Pozdrawiam.
  2. teraz chodzi mi o schemat jak taki moduł centralnego zamka podłączyć w aucie audi a4 1.8 bęzyna avant 2001r kod silnika AVV.Pozdrawiam.
  3. Witam,czy ktoś na forum wie jak podpiąć taki moduł do centralnego zamka do którego kolega podał link z allegro ,chodzi mi dokładnie o przewód który steruje siłownikiem w drzwiach.Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.
  4. Witam,jak mam sprawdzić czy mam moduł komfortu? Pozdrawiam.
  5. Witam,mam w swojej a4 możliwość zamykania drzwi tylko kluczykiem,w drzwiach są siłowniki i po przekręceniu kluczykiem zamykają się wszystkie, chciałbym zrobić zamykanie z pilota,może ktoś na forum wie jak to zrobić.Proszę o pomoc.Z góry dziękuję .Pozdrawiam.
  6. and9 odpowiedział(a) na and9 temat w Audi A4 B5
    Witam,w których obciach w vagu mam to zobaczyć,na którym kanale.Pozdrawiam.
  7. and9 odpowiedział(a) na and9 temat w Audi A4 B5
    Witam,kiedy mam go podłączyć?,jak jest zimny,podłączyć vaga i odpalić silnik ,czy jak jest już ciepły,i jeszcze pytanie w których obciach w vagu mam to sprawdzać?.Pozdrawiam.
  8. Witam,miałem dzisiaj problem z odpaleniem rano mojej a4 1.8 benzyna 2001r. odpalał ale nierówno pracował i gasł tak jakby nie włączyło mu się ssanie z czwartym razem odpalił i wszystko było w porządku ssanie włączyło się silnik równo pracował,może jest to czujnik temperatury albo ssania,miał ktoś może takie problemy.Proszę o o podpowiedź.Pozdrawiam. [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 17:15_________________________________________________Witam,po podłączeniu się do auta programem vag ,program vag nie odczytał żadnych błędów, auto rano na razie odpala normalnie ale teraz zrobiło się cieplej ,wtedy co mi nie chciał odpalić było około 8 stopni.
  9. Witam,czy ktoś umie ustawić zegar i datę w audi a4 2001rok ,raz mi się udało a teraz mogę ustawić w zegarze godzinę ale minut już nie ,po odciągnięciu pokrętła miga najpierw godzina ,którą mogę przestawić,po odciągnięciu pokrętła drugi raz miga od razu data której nie mogę przestawić .Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
  10. Witam,czy ktoś na forum ma szczegółową instrukcję do programu vag.Posiadam interfejs i program vag 704.Chciałem obecnie sprawdzić aktualny przebieg i dokonać ewentualnej korektyw mojej a4 z 2001r. 1,8 benzyna za pomocą programu vag ale nie mogę dojść jak to się robi, może ktoś na forum będzie znał obsługę tego programu.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
  11. Witam ,moje radio w aucie przestało grać po chwilowym odłączeniu akumulatora,nie posiadam książki do radia ani kodu,może ktoś zna jakiś generator kodów ,moje radio ma symbol AUZ1Z2A7006310.Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.