Treść opublikowana przez suchar
-
Spoty Kościerzyna
mnie nie będzie idę na urodziny, szkoda że tydzień temu nikogo niebyło pogoda dopisała a dziś masakra, podobno jakiś zlot Porsze ma być od 15 tej. pozdro
-
Spoty Kościerzyna
Jakiś plan na dzisiejszy SPOT?? Wesołych Świąt.....
-
[B5 ARG] Wymiana filtrów LPG
U mnie w tych miejscach są zamontowane filtry.
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod głowicą?
O widzisz zapomniałem fachowej nazwy tej części ale dzięki za odpowiedź spróbuje dostosować się do twojej rady.
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod głowicą?
Witam , mam podobny problem z białą mazią, pojawiła się na bacie pomiarowym oleju. Dodam że płynu chłodzącego nie ubyło. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem i czy wiecie jak temu zaradzić. pozdro
- Spoty Kościerzyna
-
[B5 ARG] Wymiana filtrów LPG
Zgadza się 130 zeta za oba filtry i podpięcie kompa ... dokładnie 5 min roboty na koniec popsikali pianką w celu sprawdzenia szczelności.
-
[B5 ARG] Wymiana filtrów LPG
W takim razie przy następnej wymianie spróbuje sam to zrobić oraz wykonam jakieś foty. Dzięki za odp.
-
Spoty Kościerzyna
no to spoko jak ok, w takim razie kolesia z a4 postaram się zaprosić.
-
[B5 ARG] Wymiana filtrów LPG
Witam mam pytanie, czy wymieniacie sami filterki czy jedziecie z tym do serwisu który montował wam instalacje LPG. Dziś miałem przegląd po 10000 km i przyjżałem się jak to wygląda ....myślę że byłbym w stanie je wymienić ale nie wiem czy można samemu to robić prubowaliście sami. Przegląd kosztował mnie 130 zł a spojżałem na allegro i te filtry kosztują około 50 zł oba
-
Spoty Kościerzyna
Witajcie. Z tego co widać to spociki marnie wypadały ostatnio pewnie przez pogodę. Może jutro się zjedziemy co wy na to? pozdro
-
Spoty Kościerzyna
I ja dołączam się do życzeń
-
Spoty Kościerzyna
Witam. Byłem w sobotę ale oprócz Białego nikt inny się niepojawił, słabo to wygląda chyba trzeba poczekać do wiosny, może wtedy frekwencja dopisze. Pozdro
-
Spoty Kościerzyna
jak najbardziej zapraszamy :>
-
Spoty Kościerzyna
Mnie kilka spocików ominęło ale dopiero wrócilem z urlopu i na najbliższym spocie na pewno będę... O ile sie odbędzie . Pozdro!
-
Spoty Kościerzyna
vikis4 nie było nikogo??
-
Spoty Kościerzyna
Witam. Wczoraj byłem w rozjazdach i nieudało się być na spocie, jestem ciekaw czy ktoś się pojawił. Może za tydzień uda mi się pojawić. Pozdro
-
Spoty Kościerzyna
Spoko. Do zobaczenia po Twoim powrocie
-
Spoty Kościerzyna
Myślę, że i ja się zjawię
-
Spoty Kościerzyna
Ale dziś kiepska pogoda Ciekawe czy ktoś się dziś pojawi
-
Spoty Kościerzyna
Witaj. Pojawisz się dzisiaj jak tak to pamiętaj o mnie żeby service mi skasować. Pozdrawiam [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:00_________________________________________________Więc chyba dzisiaj spocik nie wypali to może w przyszłym tygodniu coś się uda???? Jeśli tak to dajcie znać. Pozdrawiam!!
-
Spoty Kościerzyna
no Ja też postaram się podjechać. [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 19:04_________________________________________________Podziękował i do następnego
-
Spoty Kościerzyna
Witajcie. Spocik może będzie bo dwa tygodnie temu byłem, rozmawiałem z GILIM i FAZYM to w tą sobote powinni się pojawić.POZDRO SUCHY
-
Spoty Kościerzyna
No to fajnie, może uda mi się z wami spotkać. Nie wiedziałem że są organizowane takie spoty w k-nie.
-
Spoty Kościerzyna
Witajcie. W następną sobotę też odbędzie się Spocik. Pozdrawiam