Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darkman79

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darkman79

  1. Ja też tak miałem jak opisujesz zero błędów....u mnie pomogła wymiana sondy
  2. Czy istnieje taka możliwość że mam inny licznik?Auto jest z 95 czy w tym roczniku byly takie wskazania na liczniku
  3. Pomóżcie bo nie wiem jak to rozwiązać. W mojej A4 wskaźniki temperatury nic nie poakzują (wcale wskazówka się nie rusza). Nadmieniam że auto było podpinane pod VAG-a i czujnik temperatury został wymieniony jednak nadal wskaźniki nic nie pokazują. Jakie widzicie rozwiązanie :confused:
  4. darkman79 odpowiedział(a) na bardycha temat w Audi A4 B5
    witam miałem te same problemy co pisujecie mi pomogła wymiana przepływonierza teraz jest miodzio aż chce się jeździć
  5. Witam Wczoraj rozebrałem licznik, ponieważ nie działają już mi od pewnego czasu kontrolki od temperatury oleju oraz płynu chłodzącego. Zauważyłem że w liczniku z lewej strony jest miejsce na podłączenie jeszcze jakiś przewodów. Miałem podłączone dwie kostki (żółtą i niebieską)a co z tą trzecią czarną? Czy dlatego właśnie nie działają mi wskazania temperatury? Może mam wsadzony inny licznik, ponieważ po co mi te wskazania temperatury na liczniku skoro nie są podłączone
  6. Witam Jutro chcę zabrać się za wymianę oleju. Na karteczce wyczytałem że był zalany Aral BasicTronic 10W-40. W Polsce nigdzie nie mogę spotkać takiego oleju. Nie wiem jaki olej teraz zalać. Pomóżcie. Mam silnik 1,8LPG 149000km
  7. Chcę wymienić olej jednak nie wiem jaki zalać, więc proszę o pomoc. Auto sprowadzałem z Niemiec i była karteczka Aral BasicTronic 10w-40. Nie wiem co to za olej ponieważ w Polsce nigdzie nie mogę nic znaleźć takiego. Pomóżcie to jutro kupię odpowiedni olej na wymianę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.