-
Spociki Łódzkie
póki co to terminy napięte może coś gdzieś bym wcisnął -ale grubo po świętach:) wracam dopiero 18-go a potem święta a potem majówka:)
-
Spociki Łódzkie
Witam całą Bandę nie wiem jak u Was ale mnie nic się nie chce:)
-
Spociki Łódzkie
oj tak a u Was w Łodzi potraficie imprezę rozkręcić znam z autopsji:)))))))
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry wieczór wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku )))) całej Bandzie Łódź specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich znajomych po dłuższej nieobecności:)pozdrawiam:)Amster
-
Spociki Łódzkie
hej wszystkim po dłuuugiej nieobecnośći-pozdrowienia dla wszystkich ,których znam i dla tych,których jeszcze nie znam:) jak już wiadomo nie pojade na zlot poniewaz się stało i parę rzeczy u mnie zesrało-ale juz jest lepiej a będzie dobrze-koniecznie musze odwiedzić miasto Zgierz :)to najlepsze lekarstwo jakie znam:)
-
Spociki Łódzkie
yyyyy ale wiesz-ja taką już praktycznie mam:)teraz czas na wyższy poziom:) a tak poza wszystkim cenę jak na ten rocznik to wystawiłeś konkretną)))))) chciałbym tyle dostać za naszą z 98:)))))))) choć powiem Ci ,ze nie mam złomu:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:41_________________________________________________ Deejay_.... dziękujęmy Ci za chęci:)ale w tym tygodniu chyba nie skorzystamy:)z wyjątkiem odwiedzin w Gnieźnie-choć jak by tu Zlota powiedziała- w Gnieźnie w komisach to same kur.... i złodzieje a każde auto jest kombinowane:) oglądaliśmy tam setki samochodów z Zlotą i moze jedno było warte zachodu:))))))
-
Spociki Łódzkie
są fajne ale czy aż tak oryginalne?<chodzi o wzór>
-
Spociki Łódzkie
własnie cena jest jakaś niska ale jest faktura haha:) i te 3litry:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________ Mariusz jak nic nie kupie do tego czasu a własciwie do końca lutego to pewnie mnie zgarniesz:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
może powinieneś zabrac przyczepkę -jak będzie w drodze do Znina gubił części to w drodze powrotnej je pozbierasz haha:) zawsze pięć śrubek to nie cztery:))))[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________I PRZY OKAZJI JEŚLI JUŻ TAM BĘDZIESZ TO MOŻE LOOKNIESZ NA TO?CZY WARTO WOGÓLE JECHAC TO ZOBACZYĆ?http://otomoto.pl/audi-a4-200-bezwypadkowy-gwarancja-C21977151.html[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________TO JEST TAKI OKAZ ,ŻE MOŻE WARTO GO KUPIĆ [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:56_________________________________________________czas ucieka-zlot sie zbliża a ja jeszcze nie mam AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
spokojna twoja rozczochrana :)to ,ze ostatnim razem usnąłem u Miśka nie znaczy ,że usnę w Bukowinie:) yyyyy tzn usnę ale myślę zdecydowanie później haha
-
Spociki Łódzkie
Hej wszystkim z Bndy łódzkiej i nie tylko łódzkiej:) szykować ciuchy i zbierac alkohol-bedzie walka z procentami w marcu:)
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego najlepszego -dużo zdrowia ,szczęścia i czego tylko sobie życzycie:)))Amster WESOŁYCH ŚWIĄT:)))))))))))))))))))))
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry:)najlepszego z okazji urodzin:))))))))
-
Spociki Łódzkie