Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amster

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    póki co to terminy napięte może coś gdzieś bym wcisnął -ale grubo po świętach:) wracam dopiero 18-go a potem święta a potem majówka:)
  2. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam całą Bandę nie wiem jak u Was ale mnie nic się nie chce:)
  3. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tak a u Was w Łodzi potraficie imprezę rozkręcić znam z autopsji:)))))))
  4. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry wieczór wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku )))) całej Bandzie Łódź specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość
  5. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam wszystkich znajomych po dłuższej nieobecności:)pozdrawiam:)Amster
  6. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej wszystkim po dłuuugiej nieobecnośći-pozdrowienia dla wszystkich ,których znam i dla tych,których jeszcze nie znam:) jak już wiadomo nie pojade na zlot poniewaz się stało i parę rzeczy u mnie zesrało-ale juz jest lepiej a będzie dobrze-koniecznie musze odwiedzić miasto Zgierz :)to najlepsze lekarstwo jakie znam:)
  7. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    yyyyy ale wiesz-ja taką już praktycznie mam:)teraz czas na wyższy poziom:) a tak poza wszystkim cenę jak na ten rocznik to wystawiłeś konkretną)))))) chciałbym tyle dostać za naszą z 98:)))))))) choć powiem Ci ,ze nie mam złomu:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:41_________________________________________________ Deejay_.... dziękujęmy Ci za chęci:)ale w tym tygodniu chyba nie skorzystamy:)z wyjątkiem odwiedzin w Gnieźnie-choć jak by tu Zlota powiedziała- w Gnieźnie w komisach to same kur.... i złodzieje a każde auto jest kombinowane:) oglądaliśmy tam setki samochodów z Zlotą i moze jedno było warte zachodu:))))))
  8. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    są fajne ale czy aż tak oryginalne?<chodzi o wzór>
  9. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    własnie cena jest jakaś niska ale jest faktura haha:) i te 3litry:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________ Mariusz jak nic nie kupie do tego czasu a własciwie do końca lutego to pewnie mnie zgarniesz:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________
  10. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może powinieneś zabrac przyczepkę -jak będzie w drodze do Znina gubił części to w drodze powrotnej je pozbierasz haha:) zawsze pięć śrubek to nie cztery:))))[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________I PRZY OKAZJI JEŚLI JUŻ TAM BĘDZIESZ TO MOŻE LOOKNIESZ NA TO?CZY WARTO WOGÓLE JECHAC TO ZOBACZYĆ?http://otomoto.pl/audi-a4-200-bezwypadkowy-gwarancja-C21977151.html[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________TO JEST TAKI OKAZ ,ŻE MOŻE WARTO GO KUPIĆ [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:56_________________________________________________czas ucieka-zlot sie zbliża a ja jeszcze nie mam AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spokojna twoja rozczochrana :)to ,ze ostatnim razem usnąłem u Miśka nie znaczy ,że usnę w Bukowinie:) yyyyy tzn usnę ale myślę zdecydowanie później haha
  12. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hej wszystkim z Bndy łódzkiej i nie tylko łódzkiej:) szykować ciuchy i zbierac alkohol-bedzie walka z procentami w marcu:)
  13. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkiego najlepszego -dużo zdrowia ,szczęścia i czego tylko sobie życzycie:)))Amster WESOŁYCH ŚWIĄT:)))))))))))))))))))))
  14. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry:)najlepszego z okazji urodzin:))))))))
  15. Amster odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.