Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. :polew: sie pasie :polew:
  2. gówniarze a Boguś największy i znowu się zacznie który to wachacz
  3. dokładnie gościu robi auto za swoją kasę a v-tech ,,to nie nasza wina ,, na dzień dobry powinni robić tą furę w autoryzowanym serwisie po za tym błagać o polubowne załatwienie sprawy mi to wygląda tak na bank są ubezpieczeni od takich wypadków lub podobnych ,ubezpieczyciel może zasugerował by przepraszać i rozkładać ręce skutek taki policja stwierdziła winę kia v-tech ma zniżki całe może tylko jakaś sprawa sądowa która będzie trwała rok dwa a może ileś a gościu kiedyś tam furę będzie miał tylko nie przewidzieli że klient pójdzie do tv i poleci zonk na polskę
  4. to ile już wiosenek sobie liczysz herbatka
  5. panowie nie zbaczacie z tematu :gwizdanie: sorry za OT
  6. gościu na a6 opisuje wszystko lipa totalna a auto ma wartość około 170tys.
  7. fakt jest taki że stało sie to za sprawą tej firmy v-tech a oni nie poczuwaj sie do rekompensaty typu nasz pracownik rozwalił ci drogi kliencie furę ale chyba to nie z jego winy
  8. b8 2.7l oddał do v-techu i mu go rozwalili teraz leci na tvn turbo po za tym nie chcą zwrócić kasy
  9. a wy co nie w warszawce
  10. O to ci śruby dam a nie jadę w niedzielę kobita mnie nie chce puścić
  11. Dzodzo jestem będę po 19 w mieście jak coś to zadzwonie pasuje
  12. zostawię go tak dla pamięci Jak jedziecie do stolicy panowie to pamietajcie o zapłacie twarzowego+pioterk gazowe bedzie musial zapłacic pokarze chłopakom dwie chatki na Żoliborzu i lokal w Konstancinie
  13. to magick kto jeszcze jedzie jak cos
  14. Ja kupiłem używki i jest ok amory ori fela17 sprężyny -45 i jestem po przeglądzie wszystko ok a mam je już ponad pół roku
  15. też ich widziałem ciekawe czy na spota wpadną
  16. Dzodzo dziadu i co hula monitoring czy jak zwykle czekasz asz tymek zrobi ni hu hu zaczynam remont łazienki i pierd. Wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.