Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. jak tam nowa praca ? jesteś zadowolony tomii pytałem sie o ciebie piotrek mówię taki duży przystojny jeździ abuDabi -tu nikt taki nie pracuje 157 proszę :polew:
  2. A ty się tak nie lansuj po MonteCassino :tongue4: normalnie prędkość patrolowa :polew: :polew: tam nie można sie rozpędzać bo często koszą już raz 300 zapłaciłem nie widziałem cie tomi [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 17:15_________________________________________________moje a4 teraz sie rozpędza
  3. chłopaki może zapodamy jakiegoś grilla
  4. Jebłeś się o 3 z przodu za 5000 to mogę łyknąć tego parcha ale jeszcze musisz mi go przywieść do Wrocławia bo ja nie będę marnował czasu żeby po to coś (składaka) jechać. to ja dam 10tys i mojego dorzucę
  5. dziadu czemu nie odbierasz tel. ta twoja firma skroiła mnie 157zł za wysyłkę felunku
  6. :polew: :polew: bo chciał po za tym boguś ty cholero
  7. HE HE zapraszamy na spoty częstochowskie
  8. bierzesz 1000 spłacasz 2200
  9. madzik cza było robić centralny teraz są takie korzystne kredyty :gwizdanie:
  10. i tu jest problem allegro nie ingeruje w komentarze, to jest opinia o użytkowniku po zakończonej transakcji według mnie do d*py bo za nim wystawisz negatywa to sie trzy razy zastanowisz żeby ktoś cie nie spieprzył opinii po za tym możesz sie dogadać z druga strona i go potem anulować ale taką operacje możesz zrobić trzy razy ile to ja już razy pisałem w tej kwest do allegro
  11. piotrek proponuje kobre o 18 czy macie zamiar wciągać sie z madzikiem
  12. szok dzo-dzo współczucia
  13. furak kox ale dobrze już kupiłeś audi
  14. sprawa jest prost masz kasę to tankujesz pb i nie zwracasz na to uwagę a jak nie stać cie wydać 40zł 100/km to zakładasz gaz i sie trujesz bo nie ma cudownych nie psujących sie instalacji 1 i najważniejsza rzecz to przelicz przelicz ile jeździsz i za ile zwróci sie instalacja proste ja nie mam gazu mało jedze i pier.. dodatkowe komplikacje BO Z TYM TRZEBA SIE LICZYĆ przy lpg ile razy już pisałem w tym wątku o tym że są problemy to co po niektórzy chcieli mnie zjeść jakie to nie wspaniałe instalacje mają co nic nie robią a dwa wątki dalej pisali pomocy nie odpala albo faluje :wallbash:
  15. ten co życza też musi sie liczyć że coś może się stać a jak by go np. ukradli dlatego ja wole nie pożyczać a jechać z kimś lub zawieść bezpieczniej dla obu stron dzo-dzo ja mam chłodnic mogę ci dać trzeba ja tylko polutować [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:34_________________________________________________a mr.herbatka link co mi wysłałeś nie banga
  16. to teraz jakieś 17stki i ściema szybek i kozaczysz a plus oczywiście boksik
  17. no ja też sorry że mnie nie było [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:58_________________________________________________herbatka czy możesz mi zrobić linka z panoramą w podpis bo ja nie umiem
  18. przyjedz sobie sam i zjedz hama musi być jakiś przedstawiciel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.