Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. niezły projekt :good: to ja go kupuje za dwa lata ile zostawić zaliczki
  2. tomek ale po co ci przelot mocy i tak nie podniesiesz a tylko problem będziesz miał
  3. widzisz wyciosałeś dwa i pompę szlak trafił
  4. parę stron wcześniej 1.8T z Q na lpg też paliło około 10
  5. ale w b6 nie w b5 tak
  6. znajdę ci jeszcze jednego gościa witam kolegę ze śląska
  7. ok jak kupie plecionkę to sie zgłoszę
  8. Sprawdź ciśnienie jakie jest przepustnica zaadoptowana
  9. a masz części bo ja bym sie pisał na plecionkę i kata
  10. to ile za wy cieńcie plus wymiana plecionki
  11. 15'' jest ok dla tych którzy nie wymagają gleby itd. po prostu do jazdy ale 14''
  12. decyzja zapadła że je sprzedaje jak by kto chciał to około 650zł
  13. to jest ten koleś z czewy podobno ma tam teraz coś innego wrzucić a na co dzień hasa sobie golfem II
  14. a no bywa nic sie nie martw to co madzik krecha
  15. Dzodzo jak będziesz robił sobie ten wskaźnik to pomyśl czy by go nie zrobić tak żeby podświtlenie było na osobnym przycisku gdzieś nie będziesz zależny od świateł [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 06:58_________________________________________________co tak cicho
  16. chciałbyś a jak Ci spali 12 :polew: :polew: to go sprzedam
  17. kolego sprawka na wyczerpach regeneruje tylko musisz mu je zawieść wyjąć z auta ja tam robiłem do kangoo klubowego koszt to od 700złdo 1500tys zależy co poszło piotrek widzisz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_sprzedam_chipy_robione_przez_witka-t122909.0.html
  18. i po mini spocie dojechał mr. leman wojciu ty jesteś z czewy
  19. boje sie do niego zadzwonić bo mi bedzie chciał fele ożenić a nie mam kasy :polew:
  20. a kto będzie? boguś przybędzie
  21. ten mini to na galerii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.