Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie objechał klient
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: sie pasie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kura piotrek z tescco
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gówniarze a Boguś największy i znowu się zacznie który to wachacz
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
dokładnie gościu robi auto za swoją kasę a v-tech ,,to nie nasza wina ,, na dzień dobry powinni robić tą furę w autoryzowanym serwisie po za tym błagać o polubowne załatwienie sprawy mi to wygląda tak na bank są ubezpieczeni od takich wypadków lub podobnych ,ubezpieczyciel może zasugerował by przepraszać i rozkładać ręce skutek taki policja stwierdziła winę kia v-tech ma zniżki całe może tylko jakaś sprawa sądowa która będzie trwała rok dwa a może ileś a gościu kiedyś tam furę będzie miał tylko nie przewidzieli że klient pójdzie do tv i poleci zonk na polskę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oooo ooo oo icetea
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ach ta młodość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ile już wiosenek sobie liczysz herbatka
-
[ALL B5] Założyć LPG?
panowie nie zbaczacie z tematu :gwizdanie: sorry za OT
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
gościu na a6 opisuje wszystko lipa totalna a auto ma wartość około 170tys.
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
fakt jest taki że stało sie to za sprawą tej firmy v-tech a oni nie poczuwaj sie do rekompensaty typu nasz pracownik rozwalił ci drogi kliencie furę ale chyba to nie z jego winy
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
b8 2.7l oddał do v-techu i mu go rozwalili teraz leci na tvn turbo po za tym nie chcą zwrócić kasy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
B U R A K
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a wy co nie w warszawce
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O to ci śruby dam a nie jadę w niedzielę kobita mnie nie chce puścić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo jestem będę po 19 w mieście jak coś to zadzwonie pasuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zostawię go tak dla pamięci Jak jedziecie do stolicy panowie to pamietajcie o zapłacie twarzowego+pioterk gazowe bedzie musial zapłacic pokarze chłopakom dwie chatki na Żoliborzu i lokal w Konstancinie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to magick kto jeszcze jedzie jak cos
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Madzik ja się pisze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja kupiłem używki i jest ok amory ori fela17 sprężyny -45 i jestem po przeglądzie wszystko ok a mam je już ponad pół roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też ich widziałem ciekawe czy na spota wpadną
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo dziadu i co hula monitoring czy jak zwykle czekasz asz tymek zrobi ni hu hu zaczynam remont łazienki i pierd. Wszystko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czuć to twoje baki