Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Do auta Kamera z rejestratorem PROTECT 501 HD, MPEG-4, LCD, czytnik SDHC/MMC
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik ery cię wyprzedzają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pomidor ładnie
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
- [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Co- [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Grzeszysz bracie:grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
seba a sprawdzałeś czy ten box z allegro ma zasilanie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chyba sprzedam touarega i to kupie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie bo to jest wbrew regulaminu- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Smoczej pieczarze- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Na pierwszej stronie jest ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Jutuba- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No co ty rs to supercar jak lambo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w czewie robimy moce a nie lakiery radia blutacze navi itp.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja byłem w porterze a później w jakieś pizzeri obok i spotkalem tam Antka tylko nie pamiętam czy on.był napalony czy tylko.ja- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja mam kaca- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
daniel licho śledzisz:facepalm: wątek- SUV do wyboru co polecicie Mercedes,Honda,KIA,Vw ??
Powiem tak mnie starczy Masa auta to 2.300kg moc 180 ps i daje radę ale program mu i tak zrobię ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Ważne ze to nie jest znane i kosztowne V6 2.5 tdi tylko R5 czyli rzędowa piątka na pompowtryskiwaczach silnik montowany miedzy innymi w transporterze lub peathonie Silnik nie jest na pasku ani łańcuszku rozrządu tylko na kołach zebatych wiec jest bez obsługiwy- SUV do wyboru co polecicie Mercedes,Honda,KIA,Vw ??
Ja teraz mam touarega 2.5tdi manual super fura spalanie 10/11l miasto. Duze ciche wygodne auto koszty utrzymania ja nie odczuwam jakoś bardzo wiadomo a4 to nie jest. Sprzęgło i dwums z wymiana i jakimiś drobnymi 4kola,nie mam hydrauliki wiec koszty zawieszenia normalne Co do napędów to 4x4 stałe plus włączenie raduktora i pózniej blokadę mostu wiec i w teren można przy odpowiednich oponach Duzy bagarznik i wogole fajne auto Z tym ze egzemplarze poniżej 37 tys to bym się darował- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tez tak uważam tunig to zło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Znowu poszło pole- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Policja dziwnie się patrzy bo tym chodnikiem jeździ jakiś burak pegotem 406 srebrnym jak wariat i już by nas kiedyś potrącił podobno go szukają- Nietypowa prozba o wycene auta :)
Max16 tysięcy- Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
Domy z tektury są najtańsze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Macie szczęście ze wczoraj byłem zachowany bo bym wam pozamiatal system- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wszyscy równi Madzia tez - [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus