Treść opublikowana przez tymonA4
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam panowie czy ktoś miałby możliwość zobaczyć dla mnie ten wozik w raziego czego proszę o pw dzięki bardzo AUDI A6 V6 2.7 TDI 163PS AVANT SKÓRA NAVI BiXENON (3696470477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moc tdi:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik wygrał kreskę Acha z benzynoM
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Dla mnie dwójka starcza nie będę go zmieniał na inny jest ok
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Co Witek Za późno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szkoda ze cie dzisiaj nie było śmialiśmy sie z ciebie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie piszemy bo po co lepiej wpaść pogadać a ty andrzej też możesz kupić ze bilet i na sporą wpaść bedziesz weiedzial kto z kim śpi
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Witek Jest moc jak będziesz koło czewy daj znać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wczoraj kupił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chyba nam się grupa zwiększyła o jeszcze jednego mocnego gracza- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Jak moje miało pół banki to ile ma twoje milion ?- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Zutylizuj to padło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
olek_wroc- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nic- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
To zrób jeszcze raz softa- Wesele- porażka
Ja rozumiem wszystko ale bez wódki- Wesele- porażka
Ja byłem na weselu gdzie nie było wódki tylko wino do obiadu- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kolo prosi sie o bana:facepalm:- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Jest ;-)- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ja zacząłem tak p 19:30 a o 19:55 już sie uruchomił ale teraz chciałem iPada i nawet nie ruszyła aktualizacja- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Aaa mam słaba psychikę ;-) już pisze z nowego mi po pierwszym rzucie oka pasi- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Już mi leci- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Eeee piter dawaj - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]