Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plugibugi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. :hi: Pozdro dla kolegi z A4 B7 USA dziś ok 12 na obwodnicy ramka na przodzie leciałem obok a potem za Tobą ... Widziany WrcLaguna leciałeś od leszka czarnego dziś ?
  2. Dla Wszystkich Klubowiczów A4-Klub Polska Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej! Magicznych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Marco
  3. ja być może będę leciał do Gorlic tylko nie wiem czy w tym tyg czy w następnym
  4. Było auto nie ma i co tu komentować każdy widzi co kupuje i tyle ... brak komenta .... Proszę o zmiane temaciku ....
  5. Welcome WrcLaguna Dziś RANO przed 7rano he na DK4 leciał na Hacjendę migałem długimi w lusterku wstecznym myślalem najpierw że to A5 he Pozdo
  6. Ta napewno ja już sie dawno wkupiłem he ....
  7. Tak było zawsze he że nowy browaki przywoźi he
  8. Dziś widziany pod Nowym Światem B8 Avancik chyba srebny ciemno ramki klubowe ...pozdro
  9. eloszka włąśnie wracalem z trasy ale widziałem że każdy już w swoją strone sorki Tomku za klaksonik i jeszcze pilocika ustrzeliłem hi teeeee a ja cie widzialem dzisiaj bmw sie wozisz ...... trzebabylo zagladnac na spota tttttttttteeeeeeeeeeeeeee to ja cie ustrzeliłem heeeeee
  10. ello pany znalazlem cos takiego https://www.facebook.com/CzteryKregiNaMasceBudzaRespekt/photos/a.513326632054791.1073741828.513324708721650/706790372708415/?type=1&theater
  11. Potwierdzam .... Dziś kolega widziany obok wielkiej w strone wiaduktu tarnobrzeskiego smigał B5 Avancik Czarny miłe fele dla oczka .....
  12. Welcome sto lat cię nie widziałem Krzysiu nie ładnie tak nie zagladac na spoty ja juz nie mam B6 ale czasem zagladam prawda koledzy ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.