Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MalyBuli

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ja właśnie przed wyjazdem nad morze zamontowałem klimatronika w 1Z całkowity koszt z nabiciem klimy to 800zł + 4 piwka . Warto było poświęcić trochę czasu efekt super jestem w posiadaniu schematów do audi a4, które bardzo pomogły. Czas pracy to 3 dni do kompletnego złożenia i nabicia
  2. Witam Ja również się przymierzam tylko na razie szukam kompletu. W planach mam za równocześnie zmienić deskę wraz z tunelem na polift. Ma ktoś może jakiegoś wraka skąd można wyjąć części - chętnie sam wyjmę Temat ogarnięty do 1Z wsadzony klimatronik podróż nad morze umilone
  3. a te statyczne bs nie przeszkadza ze poza tolerancją one nie powinny sie zawierać w 2do -3 ??? według mnie trochę późno startuje turbo i trochę ciężej pali autko
  4. Przesyłam logi statyczne statyczne bs dynamiczne ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 17:41 ---------- czy ktoś pomoże??
  5. Panowie proszę o zerknięcie i potwierdzenie czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Kąt wtrysku ustawiony na wartość 48-51. dręczy mnie tylko grupa 4 gdzie zamiast 2-3 mam 8 czy to oznacza ze rozrząd do poprawki. Odczucie mam ze turbo dość późno wstaje pozatym auto zrywne. Proszę o podpowiedź. bs
  6. Panowie pytanie pojawiło się ponieważ znów mam do wymiany skrzynie u siebie w 1z (jednomas) ostatnio zamontowałem een i znów 2 nie wchodzi a 5 zgrzyta. Szukam jak najnowszej skrzyni i pytanie czy od a4 B6 1.9tdi(5-biegow) podejdzie. Od Passata b5fl wiem ze pasują to pytanie czy od b6 też?? Dzięki za podpowiedź
  7. Koledzy jeszcze pytanie takie czy nie będzie problemu z półosiami czy jak kupie półosie ze skrzynią od PD podejdą do mojego 1z?
  8. Obstawiam ze jest 130 bo jak robiłem wirusa to Rogal powiedział ze jak wróci cisnienie i zwieksze dawke paliwa to powinno byc ok130 różnica jest spora dlatego tak obstawiam ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 18:46 ---------- Kolego aju zgodnie z wątkiem http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?201425-B5-1Z-Skrzynia-o-oznaczeniu-DUK-do-A4-1Z/page2&highlight=przek%B3adnia jednak jest różnica co do zamontowaia skrzyni zamiast 135km jest 150 przy 3000 obrotów na 5 biegu, Możesz podac mi oznaczenia skrzyn montowanych w silnikach pd bedzie mi łatwieh szukać
  9. Przrost mały bo zmiejszona dawka paliwa bo było niedoładowanie, teraz jest ok i obstawima koło 130KM.
  10. ja mam mozliwośc zalatwic z demontażu z niemiec za 350zl tylko musze podac oznaczenie i taka dostane z gwarancją także nie ma sensu remontowac tylko nie wiem jaki mam w aucie i jaka wziąc
  11. zablokowuje czesem 1,2 i 5 zgrzyta przy wkładaniu
  12. nie bedzie różnicy predkości przy tych samych obrtach na różynych rodzajach skrzyn?
  13. ale ponieważ jest juz mocniejsze nie 90 to w trasie bedzie odczuwalna roznica na dłuższych przełozeniach i na nizszych biegach bedzie ok? Wiec jaka bedzie ok zeby pasowała pod jednomas?
  14. Witam Pada mi skrzynia w mojej a4 96r 1z jednomas sprzegło ma ok 30t km (komplet luk). Mam możliwośc zamówienia skrzyni o jakim chcem oznaczeniu z demontarzu z niemiec. Pytanie mam do znawców jaka była by najlepsza w mojim przypadku. 1Z po sofcie http://www.postimage.org/image.php?v=aVNE4H9 Dodatkowo bede wymieniał półosie razem ze skrzynią Prosze o prady, chyba warto było by dac o dłuższym przełożeniu.
  15. panowie ja dostałem siętylko do tych pokręteł i okazało się że linka zamiast się chowac w pancerz to sie wyginała i tym samym nie ruszała klapy póżniej wrzuce zdjecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.