witam
ja wymieniałem mieszek i schodzi lekko wystarczy od strony ręcznego pchnąć do przodu i jednocześnie do góry, jak już wyskoczy to jeszcze pociągnąć do tyłu i gotowe.
dzięki jak nikogo nie znajdę bliżej to się napwno odezwę i się dogadamy
[ Dodano: 05-11-2006, 16:30 ]
Już mam zrobione. Zostały przywrucone ustawienia fabryczne i jest OK.
przeczytałem na forum że migający klimatronik po przekręceniu kluczyka (około 2 minut) oznacza że jest rozkodowany. Mam taki właśnie problem i poszukuję w okolicach Łodzi kogoś (jakiegoś zakładu) gdzie mógłbym podjechać na takie właśnie kodowanie.
Sam nie mam pojęcia na ten temat.