Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amoq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam mam podobny problem z tym że wieje mi gorące powietrze ,jade w poniedziałek do mechanika ciekawe ile mnie to bedzie kosztowało,a i jak załanczam klime to też wieje gorące
  2. amoq odpowiedział(a) na amoq temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięks panowie za podpowiedz,jade do domku i wyginam
  3. amoq opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    czy ktoś by mi pomógł jak założyć ten grill http://www.allegro.pl/item172779709_audi_a4_a_4_sport_grill_bez_znaczka_atrapa_tuning.html
  4. amoq odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    FELIPE, witam kolego mam taką sprawe mam ten gril co ty własnie posiadasz i cholera mam problem z zamontowaniem go,co mam zrobić z tym uchwytem do otwierania bo jest za długi ,ściagłem ten plastik ale jest i tak kicha czekam na odp.pozdrawiam mariusz
  5. mam pytanko mam elektryczne lusterka auto w zasadzie jest full wyposażone a nie ma podgrzewanych lusterek taka kicha jest w audicy
  6. mam pytanko ma ktoś może program do diagnostyki delta scan 5.0,bardzo dobry progs po polsku.
  7. hym panowie miałem taki sam problem i wymieniłem filtr paliwa (pomogło )
  8. kolego ja mam radio delta najpierw naciskałem fi i dx pojawiło mi sie 1000 poten przyciskami tymi od radia 1,2,3,4, itp. naciskałem pokolei pod 1 pierszy numer kodu pod 2 drugi i tak dalej po wpisaniu kodu zatwierdzam tymi samymi przyciskami tak wiec naciskam fi i dx i jest ok
  9. dark79, dziEki kolego zawioze autko do elektryka myśle że zakuma o co chodzi a jeszcze powiedz mi czy kierownica z a4 powyżęj 2001 rok pasuje na miejsce tej mojej starej
  10. w jaki sposób można naprawić stacyjke odpalając samochód przekręcam na maxa tak żeby rozrusznik uruchomił auto i kluczyk zostaje w tym samym miejscu nie cofa sie do tyłu równoczesnie nie działa klima jak i kierunkowskazy,dlatego musze troszeczke cofnąć kluczyk i wszystko jest ok ale sami wiecie że tak nie może być acha jeszcze jedno jak bym wymieniał stacyjke to jak sie wgrywa imobilajzer tak zeby auto hulało. i jeszcze jedno kupiłem na alegro alarm z klczykiem scyzorykiem ale jak to zrobić zeby imobilajzer mi działał .
  11. mam pytanko czy ktos się orientuje jak sie sciąga mieszek boje sie wyrwac tego plastiku gdzie jest przymocowany.
  12. amoq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    miron78, witaj kolego mam pytanko mam tą blende ale boje sie ją przyklejać do uszczelek nic sie nie bedzie działo jak to zrobie
  13. witam koledzy mam własnie taki sam problem z abs-em ,wystarczy tylko ściągnać koła przednie i przesunąć od koronki tak zrozumiałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.