Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką aukcję: http://www.allegro.pl/item167996893.html

Zamierzałem wymienić grill swojej niuni na RS4, ale wiedzę, że mało jest ofert, a jak już są to cena niewiele mniejsza jak w ASO.

Co powiecie o tym grilu z aukcji? Warto? To chyba ten po II lifcie, tylko brak loga (przypuszczam, że ze starego grilla można przełożyć)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftami i po pierwszym lifcie grile są identyczne, a po drugim lifcie doszło troche więcej chromu czyli tak jak na zdjęciu. a co do wyboru pomiędzy podróbką zwykłego grila i orginalnym grilem z RS4 to ja bym był ciut bardziej za pozycją numer dwa. lepiej dozbierać i mieć ładnie. z tego i tak Ci zejdzie chrom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Dostałem ofertę sprzedaży od Looker-a, z której skorzystałem (grill po 2 lifcie z 2000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbv401sPZ8-f1.jpg

Tro9A0ymw2-f1.jpg

który grill będzie lepszy do mojego auta? :)

podoba mi sie rs4 ale kilka osob sugeruje mi ze grill s4 bedzie bardziej pasowal do kratek w zderzaku...

aktualnie jest tak:

s4c.jpg

ale lampy będą zmienione na xenony valeo (zespolone po lifcie) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELIPE, witam kolego mam taką sprawe mam ten gril co ty własnie posiadasz i cholera mam problem z zamontowaniem go,co mam zrobić z tym uchwytem do otwierania bo jest za długi ,ściagłem ten plastik ale jest i tak kicha czekam na odp.pozdrawiam mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak angel eyes sonara ale wkrótce planuje powrót do ori valeo po lifcie bo w planie sa xenony :)

no i grill tez bedzie zmieniony na ori od s4, czarny bez znaczka bedzie na sprzedaz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELIPE co to sa za swiatła co posiadasz w swojej niuni? czy to sa angel eyes?

musisz wygiac tan haczyk zeby byl caly prosty i bedzie otwieral maske od dolu a nie z grilla wygnil go na sam dol do chlodnicy

[ Dodano: 09-03-2007, 15:20 ]

pomoz sobie kleszczami :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak angel eyes sonara ale wkrótce planuje powrót do ori valeo po lifcie bo w planie sa xenony :)

A ile kosztuja takie na jakie chcesz zmienic? bo tez sie zastanawiam pomiedzy engel eyes a po drugim lifcie jadnak u mnie kluczowa role ma cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym Ci odradzał siatkę. Widziałem u jednego gościa i może z daleka to fajnie wygląda ale z bliska widać dokładnie co jest za grillem i jakoś tak nie spodobało mi się to. Poza tym po jakimś czasie ta siateczka zacznie rdzewieć i będziesz musial co jakiś czas malować. Ja mam ori pomalowany na czarno i mi sie to podoba w mojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...