Jump to content
0
Guest darecki84

blenda

Recommended Posts

A czy zakladal ktos cos takiego do Avanta?? Chodzi mi o to jak to z bliska wyglada. Zapytalem sie tego goscia http://www.allegro.pl/item88327710_daszek_na_szybe_audi_a4_avant_zobacz_.html i powiedzial ze na zdjeciu jest jego daszek i jakos mi sie nie chce w to wierzyc bo wyglada jak oryginal.

Takze jezeli ktos ma doswiadczenie w montowaniu tego to bede wdzieczny za wszelkie info.

A czy zakladal ktos cos takiego do Avanta?? Chodzi mi o to jak to z bliska wyglada. Zapytalem sie tego goscia http://www.allegro.pl/item88327710_daszek_na_szybe_audi_a4_avant_zobacz_.html i powiedzial ze na zdjeciu jest jego daszek i jakos mi sie nie chce w to wierzyc bo wyglada jak oryginal.

Takze jezeli ktos ma doswiadczenie w montowaniu tego to bede wdzieczny za wszelkie info.

Tak jasne , jego daszek.A w tle widać amerykański asfalt .Znalezienie oryginału zajęło mi jakieś 15 sekund :arrow: http://xavauto.canalblog.com/images/audi_RS4_quattro__1_.JPG :wink: .Ale zero komentarzy zobowiązuje do oszukiwania :mrgreen:

Bo kupic bym kupil i to te co sa drozej na allegro ale nigdy nie widzialem tego na zywca. Nie wiem jak to wyglada od strony dachu, znaczy ile wystaje bo przeciez to juz sie nakleja na klape ktora wlasciwie jest rowno z dachem.

W sedanie to chyba ogranicza trszke widoczność do tyłu?

Nie ograniczy bo na górze tylnej szyby jest szeroki czarny pasek :wink:

Ja dalem sobie spokoj z tym bo stwierdzilem, ze nie bedzie pasowalo do mojego autka i podaoba mi sie takim jakie jest. Ale kto wie czy jak zobacze na zywca czy sie nie zdecyduje.

Guest Murzyn

tez sie zastanawiam nad tym gadzetem....tylko ja mam sedana

No te daszki to raczej się w kombi montuje. W Sedanie raczej sobie takiego daszka nie wyobrażam, co innego jakiś delikatny spojler na bagażniku.

Mnie tylko zastanawia jakosć tych daszków, a dokłądniej ich spasowanie z A4. Bo z daszkiem kombi fajniej wygląda...

Guest Murzyn

nie chodzi mi o daszek, tylko cos takiego jak np w filmie taxi...(kiedys widzialem na allegro, a teraz nie moge znalesc)

[ Dodano: 2006-05-30, 18:59 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105305095

cos takiego, tylko to jest do bmw

[ Dodano: 2006-05-30, 19:03 ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107024589

tutaj moze lepiej widac, to ma idealnie przylegac do szyby...takie przedluzenie dachu

Guest Murzyn

znalazlem idealna blende do sedana :D niestety na aucie Mirona78 :P jak ktos gdzies trafilby na taka to dajcie znac...jak Wam sie wogole podoba??

zdj281cie0292ov.jpg

zdj281cie0312hk.jpg

zdj281cie0303lr.jpg

No co wy, znowu chcecie z Audi robic BMW :?:

Jak sie nie myle to takie blendy na allegro ktos sprzedaje.

tu jest taka blenda : http://www.allegro.pl/item111969575_blenda_daszek_audi_a4_b5_hit_.html ,

moim zdaniem ani ta lotka ani blenda nie pasuje .... bleee :twisted:

pod zadnym pozorem nie zakladac tego do AUDI .. :!:

https://www.facebook.com/edctuning

www.edc-tuning.pl

Chiptuning / Diagnostyka / Hamownia DYNOMET

tel. 606 114 000

pod zadnym pozorem nie zakladac tego do AUDI ..

Pod groźbą wyrzucenia z klubu :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Guest Murzyn

Pikuś, spanky, wojtas-audi, co wy takie konserwy jestescie?? Co wam sie w te blendzie nie podoba?? o BMW to nie jest zaden argument :P

Pikuś, spanky, wojtas-audi, co wy takie konserwy jestescie??

Sam jestes konserwa :razz: Hehe, nie no po prostu, pasowac nie pasowac, w zadnym aucie mi sie to nie podoba, kazdy ma inne zdanie, mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen: Tobie sie moze podobac i mozesz zalozyc, to Twoje auto :razz: :mrgreen:

Guest Murzyn
i mozesz zalozyc

Dziekiwojtas-audi, :mrgreen:

zobaczymy jak przymierze...u mirona78 podobalo mi sie bardzo

mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen:

1.jest na stanie

2.rowniez zalozone

3.zobaczymy :mrgreen:

1.jest na stanie

2.rowniez zalozone

3.zobaczymy

Hehe, widzisz, wszystko na odwrot :roll: Ale zmieniasz przeciez, to na .. co ci ta blenda ? :cool:

Guest Murzyn

to bedzie male OT ale...

zmieniac zmieniam jak znajde igileke...czyli to potrwa...

narazie kupilem tego transita, teraz szukam jakiegos poldona trucka na 5 osob(tak wogole to jak ktos ma namiary na jakiegos takiego taniego w dobrym stanie i najlepiej diesla to wrzucac prosze linki w odpowiednim temacie) wiec € sie troche rozeszlo

a jak juz kupie cos nowego to wiesz...brachol jezdzi golfem 4...siostra jeszcze auta nie ma :wink: , wiec mam komu pistacje zostawic...za dobre i bezawaryjne auto zeby sprzedawac

mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen:

ja bym jeszcze dodal brewki ... :evil:

https://www.facebook.com/edctuning

www.edc-tuning.pl

Chiptuning / Diagnostyka / Hamownia DYNOMET

tel. 606 114 000

jednak mozna zepsuc nawet ladne auto jak A4, widze ze niektorym sie to podoba ale jak dla mnie to totalny SYF.

jak dla mnie to totalny SYF.

ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać) w wątkach tjuningowych bo mi się praktycznie nic z tych wynalazków nie podoba :twisted: :?:

kwestia gustu :razz:

Sezon 2005 - 2008 A4 1.8, Sezon 2008 - 2010 A4 1.8 Tq, Sezon 2010 - 2012 BMW 330xdAT, Sezon 2013 - 2015 S70 2.5 R5, Sezon 2015 BMW 316 Compact

ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać
i just couldn't help it, bro !!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Koledzy od sedana wierzcie mi że blenda dodaje więcej uroku niż lotka tylnej klapy( jeżeli jest dobrej jakości i dobrze dopasowana ).U mnie wogóle nie rzuca się ona w oczy wygląda jak przedłużenie dachu co dodaje agresywności całości wyglądu.Wrzucone przez MURZYNA zdjęcia może tego nie oddają ale całość wygląda extra (i to nie jest moja opinia ani opinia kilku osób tylko znacznie większej ilości osób widzących ten element u mnie.a tak na marginesie to u siebie mam i lotke i blende i nawet brewki i całość robi wrażenie.Wygląd całości mojego A4 to może rzeczywiście kwestia gustów i jednemu może się podobać drugiemu nie ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem oraz ilość osób zgromadzona przy autku przy każdorazowym jego zaparkowaniu świadczy o tym że detale ( dobrze i z głową dobrane) mogą się podobać

ZLOTY ŚLĄSKIE -PIĄTKI-18.00-FORUM-GLIWICE

Było: A4 B5 1.8T AEB (170 kucy 275 Nm), A4 B6 1.8TQ BEX (220 kucy i 300 Nm), A4 B7 3.0tdiQ BKN (280 kucy i 560 Nm), A4 B8 3.0tdiQ CAPA (306 kucy i 622 Nm), A5 Sportback 3.0tdiQ CCWA (309 kucy i 630 Nm), A6 C6 Allroad 3.0tdiQ ASB(280ps i 580 Nm), A4 B8 Allroad 3.0tdiQ CCWA (288ps i 620Nm)

Jest: A5 sportback polift  3.0tdiQ CUDC (305ps i 610Nm)