Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wck

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Joł! Chlopaki i dziewczeta posiadajace Facebooka! Mam do Was wielka prosbe, bylbym wdzieczny za pomoc w akcji z ponizszego linka: http://www.facebook.com/note.php?note_id=167574009962841 Generalnie chodzi o pomoc w zdobyciu aparatu dla domu dziecka w Gryźlinach, glosowanie trwa do dzisiaj do 24:00, a brakuje doslownie kilkunastu glosow zeby wygrac chociaz kompakcik cyfrowy albo drukarke. Nie chcialem pisac tego na ogolnym, bo jestem jeszcze troche za krotki ale mozliwe ze Wasza pomoc wystarczy! Z gory dzieki!
  2. Ja wlasnie zapuszczam Poszedl zaklad z kolega o szesciopak, ze zetne sie dopiero przed kortowiada, poki co juz 2 tygodnie bez strzyzenia Kurde, chcialem napisac ze w koncu pojawie sie na nastepnym spocie, ale widze ze to dopiero za miesiac
  3. + koszt paliwa w obie strony jednym samochodem i koszt paliwa na powrot kupionym samochodem + 80-110 Euro za tablice z zoltym paskiem i ubezpieczenie w Niemczech Oczywiscie jesli jedziemy z laweta to tablic kupowac nie trzeba.
  4. Wesołych Świąt Wam wszystkim!
  5. To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie: ja jebie Maciek jak Ci 1.9 tdi tyle pali to niezle musisz latac chyba z odcinki startujesz jakbym startowal z odcinki to i 20 by wzial pewnie totalny eko-drajwing po miescie to ok 11-12l, a bez korkow uda sie na ta dyszke zejsc Nie ma jak wymarzone polaczenie przyjemnosci jazdy kopciuchem ze spalaniem benzynki nie kupujcie AVFow z tiptronikiem
  6. To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu
  7. Panowie, mam wielka prosbe. Mojemu dobremu koledze ukradli dzisiaj miedzy 1:00 a 6:00 czarnego Golfa V 5d spod bloku na Iwaszkiewicza (niedaleko salonu Toyoty) Nr rejestracyjne NPI 3L30, jakby ktos cokolwiek widzial lub wiedzial to prosze o kontakt z 997. Znaki charakteryczne to ciemne szyby z tylu i przedni zderzak od Golfa GTI
  8. Jak nie bedzie mega ulewy albo gradu to ja sie wybieram
  9. 4lo, Ty na 100%, z buta sie bujales A ja bylem przejazdem jak wracalem z Przasnysza przez Janowo :gwizdanie: Kurde no ja to mam cos ostatnio pecha, jak jestem to jest 5 osob na krzyz, a jak mnie nie ma to zjezdzaja sie tlumy :gwizdanie: Smierdzi ode mnie czy co? Tym razem nie dalem rady wpasc bo prawie caly dzien pralem tapicerke u siostry w aucie
  10. Pozdro Damian, widzialem Cie dzisiaj wieczorem jak bujales sie po Nidzicy
  11. Ja mam do niego nr Niestety tym razem tez odpadam, bo swietuje Jana i Wladka w domu ;(
  12. Dzieki dzieki Wam wszystkim Grzesiu, lupo jeszcze jest, niedlugo bede mial tez czarnego Golfa 1,4 16v 2000r 3 drzwi dobrze wyposazonego
  13. Dzieki wielkie Micha$
  14. no no Adrian, widze ze masz parcie na szklo Dales popis, malolatki pewnie piszczaly z zachwytu
  15. Co tam Karolu w Mątkach porabiales

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.