Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

honzik07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. honzik07 opublikował(a) temat w 1.8
  2. ok.dzieki za podpowiedzi najpierw podciagne i zobacze jak bedzie ---------- Post dopisany 29-06-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 13:02 ---------- wczoraj dokonałemn zabiegu i nareszcie cisza podciagnieta o grubosc nakretki jeszcze raz dzieki wszystki za podpowiedzi
  3. i tak jak tam pisza niemusze zaklepywac tej blaszki tylko podciagnac ciegno
  4. witam podepne sie bo tez mam problem z brzeczaca klapka da rade dostac sie do tego ustroistwa bez wyciagania turbiny
  5. jak mozna to wyłaczyc zapomniałem dodac ze niema zadnych błedów immo
  6. jesli ma to pomuc to tylko ogarne troche czasu i rozbieram i czyszcze
  7. witam panowie od jakiegos czasu mam problem z immo wsiadam przekrecam kluczyk zapala i gasnie miga kontrolka samochodzika czyli immo musze kilka razy wyjac i włozyc kluczyk zeby zaskoczył wczesniej bywało0 tak raz na jakis czas ale teraz to juz codziennie i obawiam sie ze kiedys wcale nie zapale moze ktos z was juz cos takiego przerabiał nie wiem od czego zaczac
  8. witam zestaw ok. ale cena za wysoka
  9. honzik07 odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    panowie temat zamykamy jednak wszystko przez odme od wyczyszczenia zero kopcenia i ubytku oleju dzieki wszystkim za podpowiedzi
  10. honzik07 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    witam ja latam na takim od 3lat nawet od tego samego sprzedawcy
  11. najpierw sprawdz tak jak kolega wyzej pisze na odpalonym skasuj i zobacz czy wywali spowrotem
  12. honzik07 odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    nigdy nie leje rzadszego po gestszym i nie zmienie z vlv wczoraj rozebrałem odme i wyczysciłem wszystko na 99% to był problem tego przykopcenia bo guma tam gdzie wchodzi rurka odmy była zafajdana syfem i pewnie jak zapaliłem to wypchło ten syf tak tez miałem dwa lata temu jak zamarzła tylko wtedy nie wypchło bo było -25 tylko wysadziło uszczelke pod pokrywa teraz bede kontrolował stan oleum i zwracał uwage na wydech i zobaczymy
  13. honzik07 odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    nic nie robione silnik chodzi cicho równo i ubytek tak jak pisałem około 3setki co 10tys dwa lata temu zmieniałem uszczelke pod pokrywa zaworów w srodku czysciutko bez nagarów gdybym lał 10w jakis sit to moze i bym mu zaszkodził

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.