bryndal90

• Ostatnia wizyta

O bryndal90

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bryndal90

Reputacja

1. Dzięki Jacek w najbliższym czasie biorę się za rozkręcenie zegarów.
  2. Zegary są poliftowe więc nie wiem czy są tam żarówki czy diody ale irytuje mnie to dlatego napisałem... a jak wygląda wymiana? Obejdzie się bez lutowania?
  3. Według mnie znaczy to żeby były jaśniejsze a podświetlenie nie jest równomierne
  4. Według mnie znaczy to żeby były jaśniejsze a podświetlenie nie jest równomierne
  5. Witam Koledzy czy jest jakaś mozliwośc rozjaśnienia zegarów np vagiem ? irytuje mnie to ze podświetlanie jest zbyt słabe, pokrętło od rozjasniania jest na max a i tak sałbo podświetla z góry dzieki za pomoc.
  6. bryndal90

SPOTY RADOMSKIE

Witam Koledzy macie moze namiar na jakiego dobrego mechanika od 1.8T ?? z góry dzieki.
  7. Witam Koledzy mam pytanie dot. radia chorus II mianowicie jest tam możliwość ustawienia funkcji gala i gdy wchodze w ustawienia tzn naciskam fm2 i power i wyświetla sie Gala 0 db i nic nie mozna z tym zrobić, czy ktoś wie jak ustawić tą funkcje zeby działała ?? dzięki za podowiedź.
  8. ok dzięki za podpowiedź będę próbował
  9. no własnie nie chodziło o jacka z kasety, tylko o taki bajer co jest na aukcji no nic kupie zobaczymy czy zadziała.
  10. Witam koledzy mam pytanko czy taki bajer: Wejście AUX Blaupunkt,Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (3306949774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie dobrze działał w chorus II i spokojnie będzie można podpiąć telefon zeby odtworzyć muzykę? Może ktoś używa? dzięki za podpowiedź
  11. bryndal90

sprężarka klimatyzacji

witam Koledzy potrzebuje sprężąrki klimatyzacji do audi a3 1.8T 2001 rok jak by ktoś miał niech da znać
  12. bryndal90

Pytanie o podłokietnik

witam Koledzy mam pytanie czy wie ktoś z was jak rozebrac podłokietnik na części pierwsze ponieważ zablokował mi sie w gornej pozycji i ni cholery nie wiem jak to zrobić żeby działał normlanie wiec za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuje.
  13. Witam panowie mam pewnien problem za mocno pociągnąłem podłokietnik do góry jak czysciłem auto i niestety sie zalbokował tzn nie chce sie opóścić do dołu zdjąłem zaślepki i jest śruba tylko, ze zaden klucz do niej nie pasuje bo jest okrągła. Ma ktoś moze pomysł jak to rozwiązać ?
  14. bryndal90

podświetlenie zegarów

Witam Koledzy, mam pytanie czy wszystkie a4 b5 po II lifcie miały białe podświetlenie zegarów i szynę can czy tylko jakieś wersję albo po którymś miesiącu? Dzięki