Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szerszeni87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szerszeni87

  1. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    jak cena odrazu z podfryzowaniem
  2. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    jak masz cały zestaw przód i tył razem z frezowaniem zacisków to napisz na prywatnym wiadomości na forum.
  3. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    z jakiego modelu mam szukaci te graty żeby wsadzić?
  4. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    tych frezowanych pod felgę 16
  5. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    jak byś miał fotki tych zacisków to na prv i cenę
  6. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
  7. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    wolał bym nie rzeźbić w zacisku bo może się rozlecieć przy ostrym hamowaniu.
  8. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    dużo?
  9. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    jak wygląda ten retusz ?
  10. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    czyli ja to wygląda ten retusz co czeba zrobić i z czego wsiąść graty ?
  11. szerszeni87 odpowiedział(a) na szerszeni87 temat w Audi A4 B6/B7
    felgi mam 16 x7J ET45 ewentualnie jak to zmierzyć .
  12. szerszeni87 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie mam felgi 16 x7J chce zmienić hamulce na większe jaki tam wejdzie jarzmo na 100%
  13. to co jakieś dystanse ? jakie dystanse zastosować opony będą 235/35
  14. właśnie nie posiadam ogrzanego garażu jak byłem w lato sprawdzić ile czynnika było to było ok ale układ nie reagował manometry nie poruszały się wiec wymieniłem zawór sterujący nadal nic a koło pasowe wygląda jak by napędzało eco się wyłącza na vcds brak błędów . dlatego chciałem wszytko ominąć by sprawdzić sprężarkę na krótko
  15. Mam takie pytanie czy felgi rs4 19 8,5 et45 będą pasować do audi a4 b7
  16. a gg myślałem żeby podać napięcie na czujnik ciśnienia w miejsce sygnału może uruchomi sprężarkę
  17. tak ma te manometry chce zmostkować czujnik ciśnienia by odpalić sprężarkę z podpiętymi manometrami by nie przeholować z ciśnieniem ma czujnik 3 pinowy nie wiem jak sobie z nim poradzić jak masz fejsa to podaj to pogadamy na PW
  18. jak podpiąłem vdsa to sprężarka pokazywała 1 bar tyko nie wiem ile było na polu chce załączyć sprężarkę na krótko żeby zobaczyć czy ona jest wina niedziałania klimatyzacji błędów niema a eco się wyłącza wiadomo że teraz sprężarka nie ruszy sama bo jest zima ale chce ją wkluczyć z dalszej diagnostyki .
  19. Prostostat jest 3 pinowy sprzęgło chroni taka gumowa zaślepka nie wiem jak ją zdjąć by ja nie uszkodzić elektrozawór sprawdzałem testem elementów wykonawczych i było słychać prace jego dzisiaj paczyłem jakie ciśnienie pokazuje na sprężarce w stanie spoczynku 1 bar .
  20. właśnie zakupiłem manometry sprężarka 6seu14c denso elektrozawór mam założony z denso 7seu16c taki mi dali w sklepie porównywali z starym jak odpalić sprężarkę na krótko w których blokach pomiarowych jest ciśniecie czujnika i jego temperatura
  21. tak chce zrobić na krótko tylko muszę mieć podgląd na zawór ciśnienia jakie parametry pokazuje czyli temperatury i ciśnienie żeby go wyeliminować i sprawdzić sprężarkę
  22. chodzi mi o ten czujnik ciśnienia chce zobaczyć jego parametry żeby porównać z manometrami
  23. Witam wszystkich forumowiczów ma takie pytanie chce sprawdzić kompresor bo się nie uruchamia bebe podłączał manometry pod układ i na krótko podłączał elektrozawór potrzebuje się dowiedzieć na którym dokładnie kanale w vagu zawór ciśnienia jego temperatura i ciśnienie.
  24. Sprawdzi bezpieczniki ecu w tej puszcze co jest ecu na podszybiu ecu prawdopodobnie niema napięcia na centralce
  25. Witam wszystkich mam problem z klimatyzacją jest nabita ale kompresor nie złącza się błędów na vcds niema na teście elektrozawór słychać ale podejrzewam go po spuszczeniu czynnika czy podczas wyciągania elektrozaworu wleci olej z kompresora czy ten elektrozawór będzie pasować numer kompresora 8E0 260 805 BP http://www.inter-instal.com/produkt/12051023-zawor-sterujacy-denso-6seu12-6seu16-7seu16-7seu17 wymieniłem elektrozawór i nic nie dało kompresor nadal się nie włącza czy u waz gdy kompresor się włącza obroty na obrotomierzu wzrastają audi a4 b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.