-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Dzięki koledzy za odpowiedzi dawno nie czytałem forum więc odpiszę. Jak ktoś już wcześniej powiedział też nie jestem w "ciemię bity" i sam bym się podjął 1 raz w życiu ale brakuje mi czasu na taką dłubaninkę. Zaprowadziłem do warsztatu i kosztowało to mnie za 2 uszczelniacze 950 zł plus ich uszczelniacze 2 dni roboty. Dziękuję z góry za odpowiedzi. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Dzięki koledzy ale na 100% cieknie uszczelniaczami. Ciekawe ile mechanik by za to wziął bo zbytnio nie mam czasu. Dzięki za pomoc.Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Leje się koledzy i tym uszczelniaczem z przodu i z tyłu. Ile to będzie kosztowało u mechanika jestem zdruzgotany. Dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniaczy wału korbowego
Witam wszystkich!!! Mam problemik otóż pojawiła się spod mojej niuni spora kałuż oleju ,a pochodzi ona z uszczelniaczy wału korbowego. Mam pytanko czy dużo z tym roboty?? Ile mechanicy biorą za taka przysługę? Dziękuję wszystkim za pomoc! ;(
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
Ach to o to chodzi. Dzięki jeszcze raz muszę się przygotować na większy wydatek. Dziękuje pozdrawiam
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
Wiem wiem ze to układ jezdny. Ciekawe kurcze czy to pompa powoduje pienienie się oleju nie wiem. Jutro pojeżdżę troszkę to zobaczę. Pompa+maglownica niemały koszt to będzie. Ciekawe czy to jest spowodowane maglem czy pompa to pienienie Dziękuje wszystkim
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
Powiedzcie szczerze co teraz zrobić zregenerować? Czy kupić używkę? To znaczy że olej pieni się poprzez lecąca maglownicę? Dziękuję ze ktoś odpisał. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
Faktycznie mam wyciek z maglownicy ale to tak będzie się robiło i czym to w efekcie grozi? Będzie się tak pienił dolewam systematycznie w miarę potrzeb wycieku i wszystko było ok. Dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Pieniący się płyn wspomagania?
Witam wszystkich. Mam problemik obszukałem na forum i nic nie znalazłem. Otóż spienił mi się płyn wspomagania rano przy skrętach kierownicą i zaczęła głośno pracować pompa.Dopełniłem płyn i wszystko jest na razie w porządku. Czemu tak się stało? Pompa do wymiany? Pomocy!!
-
[B5 AFN] Gdzie umieścić antenę CB w avancie?
Witajcie nabyłem http://www.allegro.pl/item875019612_uchwyt_do_anten_cb_na_lusterko_reling_okazja.html. Jutro zakładam tylko będzie pod kątem do relingu trochę lipa nie? Pozdro[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 15:17_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 15:19_________________________________________________
-
[B5 AFN] Gdzie umieścić antenę CB w avancie?
Właśnie jutro podejmę się montażu anteny i nie wiem kurcze gdzie ja umieścić żeby nawet wyglądało a mam uchwyt krawędziowy. Dziaki [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:34_________________________________________________ http://www.allegro.pl/item890414482_uchwyt_cb_na_klape_bagaznika_sf_40_oslona.html[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:36_________________________________________________Witam ten uchwyt sf40 do bani.Nie mieści się w szczelinę na klapie Chyba jednak na reling zastosuje Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Gdzie umieścić antenę CB w avancie?
Witam Mam problemik otóż nie mam koncepcji gdzie zaczepic antenę CB za pomocą uchwytu SF-40 w avancie może ktoś ma jakieś fotostory? Dziękuje A co myślicie o antenie AP-1500? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
Witam jak zrobić te logi? Błąd pojawia się tylko przy bardzo dynamicznej jeździe
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
Dzięki Wszystkim!!!!!!!!! Niunia nareszcie zapaliła dziękuje wam wszystkim jeszcze raz. Po wykryciu Vaga były 2 błędy . Otóż jeden zawór n 109 na pompie ktorego wyjąłem przepłukałem i przedmuchałem i drugi g 17 na dolocie wysokiego ciśnienia z którym nie mogę dojść co jest? Otóż po wykasowaniu tych wszystkich bleęów przegoniłem moją niunię do obrotomierza ponad 4000 I w końcu okazało się ze po przekroczeniu 3000 tyś obr tak jakby odcinało paliwo istny mół, a później szedł jakby z buta bez żadnych z objaw (tzn po wykryciu tegoż właśni błędu) Poradźcie co z tym zrobić???
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
A co więcej vagiem można zrobić? Cos no niewiem poważniejszego?[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:44_________________________________________________Nowicjusz jestem w tych sprawach i co dalej pokaże mi jakieś cyferki (błędy) a dalej co?[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________A propos jeszcze jedno czy pod względem mechanicznym wszystko co moglem to zrobiłem?
prze_mo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta