Treść opublikowana przez MeRa
-
OCENCIE TO .....
poki co narazie starczy mi sie wozic kolo 180 km/h przeciez nie kupilem audi zeby sie scigac bo bym kupil np golfa vr6 2.8 benzyne a kupilem audi aby bezpiecznie i wygodnie wozic zone i dzieci ktorych narazie niemam a co do mocy to szwagra audiola qatro 1.9tdi 96 kw wyciagnal zaledwie 197km/h.....
-
OCENCIE TO .....
MAM OZNACZENIE AAHU N1 I TE N1 MNIE DZIWI POWINNO BYC CHYBA Z1 ? CO O TYM SADZICIE .......
-
OCENCIE TO .....
WLASCIWIE TO NIEJESTEM PEWNIEN CZY TO JEST AFN CZY AHU MOZE POWIECIE MI JAK TO SPRAWDZIC POZDRO
-
A4 + RS6
co tu duzo pytac .... super audiolka radze zainwestowac w porzadne zabezpieczenia ..... pozdro
-
OCENCIE TO .....
JEZELI CHODZI O BLACHY TO NIEMA NAJMNIEJSZYCH MANKAMENTOW A O SILNIK JAK DO TEJ PORY NIE NARZEKAM I OBY TAK DALEJ NIEDLUGO ZROBIE MU SESJE ZDJECIOWA NAD MORZEM BO MAM NIEDALEKO I NAWET JUZ MOZE Z FELGAMI .... NAPISZCIE CZY FELGI Z OPONAMI 16 DOSC LADNE GWIAZDY OPONA 205/55/16 DUNLOP ZA 550 EURO TO DUZO ZESTAWIK NOWY
-
OCENCIE TO .....
ZARAZ PO KUPNIE POJECHALEM TYM AUTEM DO IRLANDII (2000KM)GDZIE TWERAZ PRZEBYWAM JUZ W SUMIE ZROBILEM NIM OKOLO 4 TYS KM OLEJ NA BAGNECIE NIE DRGNAL PRZY ROZRUCHU NIEMA KOPCENIA ZNAJOMY MECHANIK JESZCZE W POLSCE POWIEDZIAL CYTUJE TABRYKA TO ZYLETA... ZA JAKIES 6 TYS KM CHCE DONIEGO ZALAC OLEJ 10W40 MOBIL 1 TO DOBRY OLEJ ? NO I PORADZCIE MI JAKIE FELGI MU WPASOWAC BO CHYBA WSZYSCY MYSLIMY O 16 CALOWYCH ? JAK UDA MI SIE TO ZROBIE W SKLEPIE KILKA ZDJEC MODELI FELG TO MI DORADZICIE OKI ?
-
OCENCIE TO .....
SPOKO WIDZE ZE TEZ PODZIELACIE MOJ POGLAD BO MI TEZ SIE BARDZO PODOBA MYSLE NAD ALUMAMI FAJNYMI MOZE COS DORADZICIE MAM TU TAKI SKLEPIK GDZIE JEST DUZY WYBOR MIESZKAM W IRLANDII ZA KOMPLET Z OPONAMI FELGI 16 DOSC LADNE GWIAZDY ZA OKOLO 550 E TO DUZO ? Dodano: 2006-09-26, 19:43 proboje cos wiecej pokazac .... [ Dodano: 2006-09-26, 19:47 ] udalo mi sie z nigo wydusic 193 km/h bylo nieco z gorki ale 187 idzie po prostej spokojnie jak na 90 kucy spory wynik niema czipa na bank bo od dziadka z holandii go kupilem dziedek byl 2 wlasciciel ...... [ Dodano: 2006-09-26, 19:49 ]
-
OCENCIE TO .....
jestem nowy niewiem jak mam wiecej fotek zapodac . jezeli chodzi o wypas to powiem ze chyba standart czyli klimatronik ,2 poduszki ,abs,lusterka i szyby przednie elektryka ,centralny zamek na pilota felgi oryginalne audi to wszystko .... a co do oleju to raczel pol syntetyk chyba bedzie dobry juz wielu ludzi co maja do czynienia z tymi silnkami mi to doradza
-
OCENCIE TO .....
niedawno kupilem cacko o nazwie a4 z 97 roku w tdi -90ps autko ma przebieg 225 tys robie nim duzo kilometrow i wszystko jak narazie jest w jak najlepszym porzadku nawet osignelem nim predkosc 193 km /h pali malo ale to standart w tdi mam 2 pytania czy 24 tys pln to duzo jak za niego (avant)? i jaki mam olej zalac bo niewiem jaki byl porzedni choc mysle o mobil 1 10w40 ?