Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MeRa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MeRa

  1. tu na wyspach gdzie sie obecnie znajduje castrol cieszy sie duzo popularnoscia i dobra opinia stosowany we wszystkich pojazdach polecany przez salony np audi a ze pol syntetyk coz sadze ze auto z przebiegiem 230 tys km tak jak moje raczej powinno juz smigac na polowce z tego pomijajac fakt ze taki byl lany wczesniej . pozdrawiam
  2. moj 1Z AHU 193 na luzie poleci- 90 KM zas mojego szwagra AJM albo ATJ w kazdym badz razie 115 KM tez podobnie idzie co twoj cos w granicach 195..... pozdrawiam
  3. dziekuje napewno nieomieszkam skorzystac z tych informacjii i prosze o jeszcze dziekuje
  4. moj juz ma 228 tys sadze ze jest wniezlej kondycji wyciaga nawet 193km/h, nie bierze oleju pali kolo 6.5 litra na 100km mam go od 4 miesiecy staram sie dbac jak nalezy zapakowalem mu olej castrola gtd 10w40 olej kupiony na wyspach brytyjskich wiec napewno oryginal,mial wymieniony na 175 tys rozrzad w serwisie audi w niemczech sadze ze jeszcze moge smigac na nim pare ladnych tysiecy ,ogolnie zadowolony jestem z niego . dziekuje wam za wszystkie uwagi na jego temat i prosze o wiecej szczegolnie opinie uzytkownikow .... dziekuje co to jest N75?
  5. prosilbym cokolwiek odnosnie tego silnika chociazby czy awaryjny jak sie sprawdza z duzymi przebiegami itd...
  6. jak w temacie prosze o informacje odnosnie tej jednostki 1Z AHU jezeli macie jakies spostrzezenia porownania z innymi tdi uwagi doswiadczenia z tym silnikiem zwiazane to bardzo prosze sie wypowiedziec interesuje mnie wszystko co zwiazane z tym silnikiem z gory dziekuje pozdrawiam forumowiczow
  7. musze zmienic silnik albo go zregenerowac -wymiana tloka glowicy rozrzadu...... doradzcie co byscie zrobili ?
  8. mam problem dosc blahy ale mnie sprawia trudnosci a mianowicie niemoge sie doszukac oznaczenia silnika tdi w zadnych dokumentach nie pisze moze w vinie ? pomozcie z gory dzieki
  9. prosze o pomoc pytanie jak w temacie napiszcie gdzie na dolnym sl mozna zrobic diagnoze i ile to kosztuje ? z gory dzieki
  10. MeRa odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    CO TERAZ POWIEM WBILO MOJEGO SZWAGRA W OSLUPIENIE OTOZ MECHANIK STWIERDZIL PEKNIECIE SILNIKA I ZALECA WYMIANE CALEGO .... MOZE COS TAKIEGO BYC JAK PEKNIECIE SILNIKA ?
  11. MeRa odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    pod maske jak najbardziej patrzylismy ale nic szczegolnego nie widac ....
  12. MeRa opublikował(a) temat w 1.9TDI
    wlasnie przed momentem zciaglem szwagra z ulicy bo u niego w 1.9 tdi Qatro po ruszeniu z miejsca (bez gwaltownego ruszenia) zaczelo bardzo glosno cos stukac wrecz klakotac jakby cos w cos uderzalo auto stoi na najblizszym parkingu jutro czeka go szukanie dobrego warsztatu a poki co moze ktos ma jakies pomysly na przyczyne owych stowkow dodam ze silnik dostaje wraz z nimi duzych wibracjii oczywiscie po nacisnieciu pedalu gazu wzmaga sie to dodam jeszcze ze autko jest z 99 roku i ma przejechane jakies 200 tys licze na wasze wypowiedzi ....
  13. dzieki damos naprawde fachowe informacje.... pozdro
  14. damos napisz jaki to ma byc ten bezpiecznik ile amper ....itp ? dzieki
  15. napiszcie jak wymienic bezpiecznik zapalniczki jaki amperomierz bo nie dziala ? gdzie szukac bezpiecznikow podczas wymiany odlaczyc akumulator ?
  16. dzieki za poprawke linka cos sie zamotalem ... tzn chcialem cos innego niz gwiazdy wybralem je i jestem zadowolony a i widze ze tez niektorym z was w oko wpadaja pozdrawiam forumowiczow
  17. zmienilem nieci imag... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a36ba47cda204605.html
  18. przedchwilka zalozone.............
  19. niemamw sumie duzego pola manewru jezeli chodzi o Polske bo mieszkam obecnie w irlandii i nie czesto w polsce bywam ... pozdro dla wszystkich forumowiczow
  20. sadze ze nie znacie punktow sprzedarzy opon i felg w okoloicach dublina ?..............
  21. nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............
  22. zakupilem felgi 16 wraz z oponami za 3100zl nowy zestawik opony 205x55 co myslicie o tym ? w poniedzialek mi zaloza to podesle fotki...
  23. MeRa odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mam zamiar kupic felgi 16 z oponami poradzcie mi jakie opony beda najodpowiedniejsze chodzi mi o rozmiar bo mysle o 205x55moze 50? obecnie mam takie to 15 na 195x70
  24. MeRa odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    ale kicha na maxa sadzac po tej fotce .... podajcie jakies namiary na lampki ale takie gdzie niemusialbym nic modyfikowac z gory dzieki
  25. MeRa opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    MAM ZAMIAR KUPIC ENGEL AYES NAPISZCIE CZY BEDE MUSIAL COS MODYFIKOWAM OBECNIE MAM VALEO NA H4 AUDI Z 97 AVANT http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=130151257

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.