Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi 16 co myslicie ...


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............

A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze nie znacie punktow sprzedarzy opon i felg w okoloicach dublina ?..............

Zdziwiłbyś się.Mamy swoich ludzi na całym świecie :wink: Ale skoro już kupiłeś to nie ma o czym gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Ale cena za 16 ?? :roll: To ja bym bral 18 od Hugo a 16 sobie odpusc .... :razz: 16 to zdecydowanie za malo jak na A4, ja po 5 miesiacach jak patrze na swoje felgi to one takie jakies male sa :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena za 16 ??

ale too jest cena za nowe fele + nowe opny,,,więc chyba, patrzać na normalen ceny sklepowe, nie jest dużo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Ale cena za 16 ?? :roll: To ja bym bral 18 od Hugo a 16 sobie odpusc .... :razz:

Moje już się dawno sprzedały :lol: Ale na szczęście zostały w klubie i w dodatku w Lublinie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznalazlem na allegro z tej firmy zadnych a podobne to jakies 2 tys same felgi a z tego co wiem to opony w tym rozmiarze np continental to jakies 1400 zl..............

A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:

Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...spytam z ciekawosci...mysle o zmianie felg (obecnie 205/55/R16 seria). Czy w B6A4 da sie normalnie jezdzic na seryjnym zawieszeniu ale w bucikach: 225/40/18 ?? Normalnie w sensie, czy nie ma takich akcji jak ocieranie opon o nadkola, czy pogiete fele na pierwszej dziurce...??

Pozdrawiam.

Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15 :)

Witam, czy moglbys podeslac kilka fotek Twojej audiczki na tych 18'...chcialbym zobaczyc jak to wyglada...druga sprawa, co to oznacza "dobre felgi"...jakie to marki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...