Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

imelvis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez imelvis

  1. http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Niemcy-czy-Polacy-kto-jest-frajerem,wid,13081952,wiadomosc.html
  2. Skoro napisałeś bez błędów to co chciałeś napisać to znaczy, ze nie było z Tobą aż tak źle PS. głowa bolała Cię tuż po piciu??
  3. przykro bardzo nie myślałem że kradną jeszcze radia Jest sens żebym to zgłaszał na policje??
  4. !@#$% zadupcyli mi radio w nocy, rozwalone mam zamki w drzwiach
  5. http://moto.allegro.pl/ac-cobra-427-shelby-replika-2009-roadster-i1357485453.html :naughty: wiecie może jak w praktyce trzymają się takie samochody? za***ista taka cobra
  6. TAK Ja, Emelvis i Gucio007 się ustawiamy zaraz pod Krokusem i chłopaki jak zjedzą pod halą to dojadą do nas i się dokladnie ustawimy na którymś pasie wszyscy :> ok, lecim
  7. Panowie to jak ze ślizganiem w końcu?? jest ktoś chętny czy nie??
  8. Może i ja bym wpadł na chwilę
  9. Które to towarzystwo ubezpieczeniowe??
  10. Z Wieliczki wyjechałem o 17, a do Krakowa dotarłem na...19.30, kosmos
  11. U mnie jest taka sytuacja, że wieje właściwie tylko z nawiewów środkowych tzn na nogi i przednią szybe nadmuch jest baaaardzo znikomy, praktycznie go nie ma. Jak włączę zamknięty obieg powietrza to słychać jak się tam coś zamyka, przestawia i jak powietrze głośniej przepływa ale jak ustawiam żeby wiało na nogi albo na przednią szybę to nie ma żadnej reakcji. Po dłuższej jeździe dopiero zaczyna przednia szyba odmarzać ale baaaardzo wolno, udręka straszna, zwłaszcza w zimie... te śilniczki da się jakoś naprawić domowymi sposobami czy trzeba wybulić kasę na nowy?? Może rzeczywiście mam zapchany ten filtr przeciwpyłkowy (i oby się okazało, że właśnie tak jest bo wtedy sprawa jest o wiele prostsza) bo cholera wie kiedy to było wymieniane
  12. Ja się będę na dniach zabierał za wymianę filtra przeciwpyłkowego bo mi szyby parują do tego stopnia, że nie da się jechać w nocy :/ mam nadzieję, że to pomoże ale nie jestem pewien czy właśnie to jest przyczyną czy się nie zablokował (popsuł, zawiesił czy coś w tym rodzaju) silniczek pod deską odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie dopływu powietrza do poszczególnych nawiewów...
  13. http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? Gruszka??
  14. Jak coś to pw :polew:
  15. A możesz, poszukuje managera łapiesz się ?? W końcu masz dobre znajomości
  16. Nie ma się czym chwalić Jak to nie ma, jesteś już sławny hehehe TVN Turbo NIe, red tube
  17. Nie ma się czym chwalić
  18. :polew:Polcecam ogladnąć do końca:D
  19. Człowiek nie wielbłąd - pić musi http://www.youtube.com/watch?v=ko6HTqDnSpg&feature=player_embedded
  20. Witam wszystkich Macie może jakies info o osobach czy firmach które są w stanie przerobić kierownicę?? Dokładniej chodzi o wstawienie do niej drewnianych elementów, z góry dzięki
  21. http://www.sadistic.pl/motocyklisci-vt51781.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.