-
[ALL B5] Ciepło w kabinie
Myślę że koledze chodzi o to że przy takim samym nastawieniu temperatury,raz grzeje a raz nie!Jeśli tak, to w grę wchodzi temperatura na zewnątrz i czujnik nasłonecznienia który znajduje się na podszybiu.Jeżeli np. w nocy przy nastawionej temperaturze 20 stopni grzeje, to w dzień przy tym samym nastawieniu poleci zimne powietrze.
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Zaraz po umyciu wytrzyj szmatką! Satysfakcja gwarantowana! :>
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Szamponem i przede wszystkim w miarę możliwości nie na słońcu!Po umyciu samochodu dobrze jest go jeszcze przetrzeć szmatką.
-
PROSZĘ O POMOC
Też wysłałem już parę złotych.Dawid głowa do góry i mam nadzieję że znajdzie się większe grono osób chętnych do pomocy!
-
PROSZĘ O POMOC
Osobiście też uważam, że trzeba pomóc w takiej sytuacji, jednak pytanie czy organizujemy składkę , czy każdy wpłaca bezposrednio na konto kolegi?
-
[ALL B5] Silniczek krokowy
Nie było silniczka, ale już jest. Źle chodziła na gazie i kazałem sobie zamontować.Koszt chyba 200 zł.Dzieki za pomoc, przy najblizszej okazji spróbuję go zlokalizowac i usunąć problem.
-
[ALL B5] Silniczek krokowy
Witam. Mam problemy z przechodzeniem na zimnym silniku z benzyny na gaz.Z tego co już wiem,silniczek krokowy jest zabrudzony( już to kiedyś miałem i zapłaciłem za usunięcie usterki 100 zł u gaziarza). Chciałbym teraz sam to naprawić, jednak nie bardzo wiem gdzie szukać tego silniczka.Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak go szukać i gdzie znaleźć? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Problem z ciepłym powietrzem
Obniż temperaturę na klimatroniku na minimum, odczekaj 2,3 minuty i podnies z powrotem na maxa. Jesli przez chwilę poleci ciepłe powietrze to prawdopodobnie nagrzewnica jest niedrożna.
-
[B6 ALT] Słabe grzanie na wolnych obrotach
Jak staniesz przed maską to po prawej stronie od dołu chłodnicy idzie wąż do bloku silnika i właśnie tam, jak zdejmiesz tego węża od strony bloku jest termostat.Żaden problem aby go wyciągnąć. Szczegółowy opis jak postępować dalej masz w wątku " [b5 ADR] Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)"
-
[B6 ALT] Słabe grzanie na wolnych obrotach
Aby spuścić cały płyn z układu musisz wyciągnąć termostat.Dobrze jest przepłukać układ wodą a dopiero potem wlać nowy płyn.
-
[B5 ALZ] Problem z kontrolką Air Bag
Problem rozwiązany. Podłączenie do VAG-a i skasowanie błędu usunęło problem.
-
[B5 ALZ] Problem z kontrolką Air Bag
Witam! Wymieniłem brzęczek od zapalonych świateł i po wymianie nie gaśnie mi kontrolka od poduszki, a po odpaleniu silnika mam trzy mrugnięcia kontrolki od ręcznego i trzy krótkie sygnały z brzęczyka. Ktoś może się orientuje co zepsułem przy okazji?
-
[B5 AHU] Problem z ogrzewaniem
Węże powinny być gorące a nie ciepłe! Ściągasz je i na te końcówki zakładasz węża z kranu. Płukasz raz w jedną , raz w drugą stronę.
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Podobno każdy sposób jest dobry, jeśli jest skuteczny! Musisz próbować bo na pewno nie zaszkodzi, a w ten sposób zawsze coś wypłuczesz z nagrzewnicy.
-
[B5 AHU] Problem z ogrzewaniem
Jeżeli płyn jest zanieczyszczony, to mozna sobie tylko wyobrazić co jest w nagrzewnicy Instrukcje masz w wątku "problemy z ogrzewaniem!
sumaro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta