-
[ALL B5] Wyświetlacz klimy
przekladalem od nowszej wersji ale wyswietlacz pokazuje bledy
-
[ALL B5] Wyświetlacz klimy
pytanie czy moge gdzies kupic sam wyswietlacz
-
[B5 ADR] Łapie temperaturę na mieście w trasie nie.
TERMOSTAT
-
[B5 AVV] PROBLEM Z RUSZANIEM
byl ale nie taki intensywny jak teraz , bo na zimnym silniku jest katastrofa praktycznie nie jedzie bylem u kilku mechanikow nikt nie wie o co chodzi a komputer bledow nie wykazuje
-
[B5 AVV] PROBLEM Z RUSZANIEM
sprzegło tydzien temu wymienione a dwupas jest oki
-
[B5 AVV] PROBLEM Z RUSZANIEM
Są klopoty z ruszeniem na zimnym silniku, szczególnie rano i z obciazeniem - szarpie i trzesie cala buda, wrazenie jest takie jakbym startowal z 3-ki - musze dac na wyzsze obroty i ruszac delikatnie. Silnik odpala od dotkniecia i chodzi rowniutko, rozrzad ustawiany ok. 15 tys km temu, jak jest cieply to jest troche lepiej. Na rozgrzanym silniku mam wrazenie ze autko nie ma takiego buta jak miec powinien. Dodam ze komputer nie wykazuje bledow , swiece i cewka zaplonowa wymieniona. [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
[B5 AEB] Wyświetlanie informacji z radia dokładanego, na FISie-możliwe?
witam mam takie pytanko posiadam fabryczne radio i chciał bym je wymienic na inne ale zalezy mi na tym zeby nadal były wyswietlane informacje miedzy zegarami czy jest to wogóle mozliwe
-
[ALL B5] Ciepło w kabinie
witam wszystkich klubowiczów ma pytanko odnosnie ogrzewania kabiny dlaczego raz leci cieple powietrze a raz zimne przy tej samej temperaturze silnika chce zaznaczyc ze termostat jest wymieniony dzieki pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
rafik12345
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta