-
[B5 AFN] Zawór od turbuny
witam wszystkich koledzy możecie mi powiedzieć gdzie jest zawór od turbiny co są jakieś wężyki jakieś fotki gdzie się znajdują i gdzie idą
-
[B5 AFM] Opis licznika
to było to temperatura brak płynu dzieki
-
[B5 AFM] Opis licznika
ona miga jest czerwona jak termometr pionowa i jakieś kreseczki
-
[B5 AFM] Opis licznika
czy ma może ktoś fotki kontrolek licznika do czego one służą bo zaświeciła mi się jedna z nich
-
[B5 AFN] Chłodzenie
okey dzięki tak zrobie
-
[B5 AFN] Chłodzenie
jak odpowietrzyć cały układ chłodzenia zima za oknem
-
[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów
tak mocno łapa skrzyni poduszka chłodnica
-
[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów
jak go się reguluje mechanizm
-
[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów
skrzynia nie była przesunięta tylko łańcuch był założony do naciągania o to tak mi powiedzieli a czy ten mechanizm da się zrobić czy trzeba kupić nowo skrzynie[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:15_________________________________________________biegi wchodzą tylko nie mogę dać dalej do przodu wsteczny jest i jakiś w przód
-
[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów
łapa skrzyni biegów wymieniona[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________pomoże mi ktoś jakieś porady
-
[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów
miałem stłuczkę wszystko po składane ale jeden problem poważny coś się stało nie mogę wsadzić wszystkich biegów lewarek nie chce iść do przodu wajcha się porusz wsteczny wchodzi jakiś do przodu i przeszkadza jol mi plastiki z przodu proszę o jakoś rade
-
[B5 1Z] Czy będzie pasować chłodnica od innego silnika
mam pytanie czy do mojej audi 90km 1995r tdi będzie pasować chłodnica z 1.6 1.8 automat nigdzie nie mogę dostać jak są to inne w mojej jest na dole szybko złączka a na górze na opaskę proszę o pomoc lub może od jakieś innej mam bez klimy oznaczenie 1z
-
[B5 AFN] Półośka
dzięki za dobrą rade jutro dam znać z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Półośka
poskładane mam tylko nie może wejść ten krzyżak ,dokładnie fachowo nie wiem jak to się nazywa takie cztery kółka trzeba włożyć z półośką i nie mogę tego włożyć ,jak coś źle pisze to sory
-
[B5 AFN] Półośka
odkręcone mam te śruby w koło i ściągnąłem te osłonę czyli te gumę i wyjąłem ten krzyżak z niego i nie mogę go wsadzić
pawel2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta