-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam klubowiczów po dłuuugiej nieobecności :gwizdanie: teraz częściej zawitam na spocika czuwa jak ZHP hahaha raczej jak Комите́т Госуда́рственной Безопа́сности (КГБ)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
He he he, że akurat tam mnie wypatrzyłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkich po długiej nieobecności Krótka wypowiedź naszego el presindente http://www.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER i themOn wszystkiego najlepszego Jak zwykle wieczorem na kaziku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To "prawie" jak "legia" cudzoziemska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Tylko żeby ta Wasza strzelanina nie przeniosła się później na forum a podejrzewam że jest to bardzo prawdopodobne, Tych co nie mogą oglądać live, proszę o kulturalny doping Napięcie przed derbowe udziela się wszystkim :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Joł spamerzy Wczoraj po wypucowaniu autka, totalna załamka Nie dość że sobie nie domknąłem (chyba) drzwi :gwizdanie: i wyprało mi pół fotela, to odnalazłem rysy na środku maski i na dachu (ktoś się bawił anteną CB) Więcej nie zostawiam auta w mieście na noc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień Mnie w niedzielę też nie będzie na paintball-u i na spocie Chyba że spocik w piątek wieczorem na Kaziku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota, niestety wcześniej nie dałem rady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również dziękuję. Oj boli, boli Szkoda że sie w stajni zamelinowałeś Najlepszy był Zlot Klubu Wysokich Themon myślałem że z Arge nie dojdę do domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wąski wszystkiego najlepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uff w końcu doczytałem Młody postaram się zawitać do Rożnowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
HEHEHE pewno śnią ci się po nocach moim zdaniem to kwestia czasu jak podjedziesz wypasionym A4 "C line" (czyt. Cuber line)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze foteli brakuje
makoz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta