makoz

O makoz

Osiągnięcia makoz

Reputacja

1. Witam klubowiczów po dłuuugiej nieobecności :gwizdanie: teraz częściej zawitam na spocika czuwa jak ZHP hahaha raczej jak Комите́т Госуда́рственной Безопа́сности (КГБ)
  2. He he he, że akurat tam mnie wypatrzyłeś
  3. Wszystkich po długiej nieobecności Krótka wypowiedź naszego el presindente http://www.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM
  4. CUBER i themOn wszystkiego najlepszego Jak zwykle wieczorem na kaziku?
  5. Dobry Tylko żeby ta Wasza strzelanina nie przeniosła się później na forum a podejrzewam że jest to bardzo prawdopodobne, Tych co nie mogą oglądać live, proszę o kulturalny doping Napięcie przed derbowe udziela się wszystkim :>
  6. Joł spamerzy Wczoraj po wypucowaniu autka, totalna załamka Nie dość że sobie nie domknąłem (chyba) drzwi :gwizdanie: i wyprało mi pół fotela, to odnalazłem rysy na środku maski i na dachu (ktoś się bawił anteną CB) Więcej nie zostawiam auta w mieście na noc.
  7. Dobry dzień Mnie w niedzielę też nie będzie na paintball-u i na spocie Chyba że spocik w piątek wieczorem na Kaziku?
  8. Dzięki za spota, niestety wcześniej nie dałem rady
  9. Również dziękuję. Oj boli, boli Szkoda że sie w stajni zamelinowałeś Najlepszy był Zlot Klubu Wysokich Themon myślałem że z Arge nie dojdę do domu
  10. Uff w końcu doczytałem Młody postaram się zawitać do Rożnowa.
  11. HEHEHE pewno śnią ci się po nocach moim zdaniem to kwestia czasu jak podjedziesz wypasionym A4 "C line" (czyt. Cuber line)