Treść opublikowana przez makoz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam klubowiczów po dłuuugiej nieobecności :gwizdanie: teraz częściej zawitam na spocika czuwa jak ZHP hahaha raczej jak Комите́т Госуда́рственной Безопа́сности (КГБ)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
He he he, że akurat tam mnie wypatrzyłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkich po długiej nieobecności Krótka wypowiedź naszego el presindente http://www.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER i themOn wszystkiego najlepszego Jak zwykle wieczorem na kaziku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To "prawie" jak "legia" cudzoziemska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Tylko żeby ta Wasza strzelanina nie przeniosła się później na forum a podejrzewam że jest to bardzo prawdopodobne, Tych co nie mogą oglądać live, proszę o kulturalny doping Napięcie przed derbowe udziela się wszystkim :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Joł spamerzy Wczoraj po wypucowaniu autka, totalna załamka Nie dość że sobie nie domknąłem (chyba) drzwi :gwizdanie: i wyprało mi pół fotela, to odnalazłem rysy na środku maski i na dachu (ktoś się bawił anteną CB) Więcej nie zostawiam auta w mieście na noc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień Mnie w niedzielę też nie będzie na paintball-u i na spocie Chyba że spocik w piątek wieczorem na Kaziku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota, niestety wcześniej nie dałem rady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również dziękuję. Oj boli, boli Szkoda że sie w stajni zamelinowałeś Najlepszy był Zlot Klubu Wysokich Themon myślałem że z Arge nie dojdę do domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wąski wszystkiego najlepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uff w końcu doczytałem Młody postaram się zawitać do Rożnowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
HEHEHE pewno śnią ci się po nocach moim zdaniem to kwestia czasu jak podjedziesz wypasionym A4 "C line" (czyt. Cuber line)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze foteli brakuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dobry Cuber niedługo to zrobisz ze swojej A4 unikat na skalę światową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To w Opolu też z kosami latają i to po uczelni http://wiadomosci.onet.pl/1726093,11,opole_wykladowca_dzgniety_nozem_juz_po_operacji,item.html Co do batonów to można je kupić na ul. Łokietka, po prawej stronie przed przejazdem kolejowym jadąc od Wybickiego ok 90-100 zł Jednak radził bym Wam zastanowić się nad kupnem takiej pałki a w szczególności wożenia jej i użycia. Wszelakie rurki itp. możesz kupić w http://hart-metale.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
18, 19 żaden problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: A co to A6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkich Jednak A4 najładniej sie prezentuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać, dzięki za spota wczorajszego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Dzisiaj ASO VW mnie rozwaliło, antena do passata B5 500 zł taka sama na allegro 27 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To czekam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Ja już po zmianie na alusy Ktoś wycinał kata? macie namiar na kogoś sprawdzonego od wydechów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim