-
[ALL B7] Rozmiar felg do A4 B7
Witam Mam pytanie. Szukam felg stalowych do A4 B7 2005 r avant. Czy zna ktos moze oznaczenie symbolu? Czy np. 7J16H2ET42 bedzie pasować? Czy jest jakas różnica miedzy 7 a 6,5 bo nie kumam tego. Z góry dzieki za odp, pozdrawiam forumowiczow
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
WItam! Mógłbys podrzucić jakis namiar na oponki, gdzie nabywałes albo gdzie mozna solidnie i po kosztach znaleść? Ja teraz mam 235/45/17 ale moga tez byc 225/45/17. Myslałem o Bridge stone , teraz mam fuldy... Super bedzie wygladał w nowych kapciach, pozdro
-
[B7 BLB] Kontrolka AirBag i Regulacji Xenonów
Dziękuje za info KANAL. Czyli rozumiem że kwestie kontrolki regulacji ksenonow rozwiaze VAG z wejsciem po CANie a co do jaśków to musze szukac speca ktory usuwa CRASH DATE ?? Pozdrawiam, P.S. Sa jakies zloty w Łodzi lub okolicach na które mozna się wybrać?? uczestniczysz w czymś takim ??
-
[B7 BLB] Kontrolka AirBag i Regulacji Xenonów
Dzieki za odp choć szczerze nie wiem co tzn. adaptacje biksenonow?? Mój znajomy mechanik podłaczył pod kompa ale po sprawdzał wszytko i okazało sie że w juz w tych A4 nie ma odzielnego oprogramowania na kazdy obwód i jest tylko ogólna diagnostyka która uniemożliwia wykasowanie błedu.. Wiec tak juz na prawde nie wiem czy to kwestja usunięcia usterki czy wykasowania błedu na odpowiednim VAGu??
-
[B7 BLB] Kontrolka AirBag i Regulacji Xenonów
Witam. Kupiłem nie dawno swoje Audi A4 z 2005r. 2.0 TDi BLB lekko uszkodzone tyłem i dosłownie "dotknięte" przodem. Wszystkie tematy blacharskie. lakiernicze i co do poskładania auta zrobiłem. Pozostał mi problem świecenia się kontrolki Air Bag i automatycznej regulacji xenonów ( żółta, symbol świateł ze strzałkami). Co do kontrolki Air Bagów to wszystskie poduchy są ok wiec pewnie to sprawa napinacza pirotechnicznego pasów (pas pasażera był zacięty jak kupiłem auto). Ponoć trzeba wstawić jakiś opornik czy jakąś zworke aby było ok i poduchy działały.... Nie wiem natomiast co z tą regulacją xenonów. Czy miał ktoś z Was ten problem, albo wie jak do niego podejść?? Może polecicie jakiś kumaty i rozsądny cenowo serwis w okolicach Łodzi?? Z góry dzięki za pomoc w temacie
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Z dobraniem koloru był problem było chyba z 10 prób....Ten kolor jest ciezki do dobrania. Jest zrobiona przekurzka na drzwi wiec nie ma tragedi.
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Witam drogich forumowiczów. Wrzucam fotki mojej A4 po "małych" poprawkach. Zgodnie z wasza sugestją usunąłem naklejki z przodu, S-line sa na swoim miejscu i jest poskładana (poza przodem który jeszcze jest troche nie bardzo na zaczepach...). Jak Wam się teraz posoba?? Mam nadzieje że lepiej i moge się juz nią wybrac na jakis zlocik ) Pozdro z centralnej Polski http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dda45fa84d6b466.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b36d1e45a23fc09e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbe846585b89730b.html
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Oi dzięki za info i przykro mi że ci ukradli auto. Co do "karbonów" na masce to znikną spoko )
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Po małym dzwonku w tył ale lada moment bedzie igła ) Zreszta 80 % z zachodu jest po dzwonku wiec ja wolałem kupic taka i am zrobic, przynajmniej wiem co jest.....
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Nie, maska jest oki tylko zderzak nie po skręcany dokładnie przez niemieckich rzeczoznawców:)) Auto sprowadziłem lekko uszkodzone tyłem a przodem ktos jak dostał w tył przykleił sie do kogoś.... Właśnie jest w trakcie naprawy i dokładnego składania. Jak bedzie juz ok to wstawie jeszcze kilka fotek. Pozdrawiam wszystkich
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
Dzięki i wzajemnie!! Twoja A3 tez jest piękna nie ma co!
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
nie no wstawki na masce są do zlikwidowania, taki juz był- stiuningowany przez niemca ) Pozdrawiam,[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:29_________________________________________________układ spryskiwania działa, samopoziomowania bi-ksenonów tez. Znaczek S Line przekleje:)) Co do "karbonowych" wstawek na masce s,ą różne opinie wiec sam juz nie wiem moze wiecej opini , heheh
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
do A4 nie za duży wcale ja mam u siebie takie i jest ok wiec..... lokknij na moje A4
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Noo autko suuuper ale koszt tez nie moja pólka. Przyjemnej jazdy, pozdrawiam,
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Batdzo ładne. Sam ściagałes z zagranicy czy z Polszy?? Bedzie nie dyskretnie jesli spytam ile cię kosztowało ?? Ja nie dawno zakupiłem swoje A4 i pytam dla porównania z ciekawości ??
szolo78
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta